באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פסטיבל אנימיקס הרביעי בקרוב במגדל העמק

פסטיבל אנימיקס  הרביעי בקרוב במגדל העמק

פסטיבל אנימיקס היוקרתי יתקיים בחודש הבא במגדל העמק.  השנה יתמקדו יוצרי הפסטיבל בנושא הטעון של העדתיות והגזענות בחברה הישראלית. ראש העיר אלי ברדה: אני מזמין את תושבי העיר והאזור ליהנות מפסטיבל איכותי ומיוחד זה”. 

אנימיקס
קריקטורה של כבוד נשיא המדינה שתוצג בפסטיבל. צילום: דוברות יקנעם.

פסטיבל אנימיקס יתקיים בתאריכים 8-10 בדצמבר בתמיכת משרד התרבות והספורט ועיריית מגדל העמק. השנה מתמקד הפסטיבל בנושא העדתיות והגזענות. השד העדתי והשיח הגזעני בחברה הישראלית מבעבעים כל העת בשטח, כפי שזה מתבטא לאחרונה בסוגיית ה”ערסים והפרחות”. כל זה יצטייר בשפת האנימציה והקריקטורה בפסטיבל לצד נושאים אחרים בהשתתפות אמנים רבים וטובים. במהלך הפסטיבל יוכל הקהל ליהנות גם מסדנאות יצירה לילדים, סדנאות לתלמידי בית ספר, תוכנית מיוחדת לילדים והורים ואף ממבט מצויר על כבוד נשיא המדינה מר ראובן ריבלין.

תוכנית הפתיחה ‘כל השדים והרוחות’ תארח את הסטנדאפיסט נדב אבוקסיס, ותציג מבט קליל ויצירתי על הסוגיה הטעונה של העדתיות והגזענות בחברה הישראלית דרך עיניהם של אמני אנימציה שונים. בהמשך יתקיימו תוכניות שונות ומגוונות בניהם תוכנית מיוחדת לגיל השלישי בהשתתפותו של השחקן והבדרן יענקל’ה בן סירא, תוכנית למבוגרים בהתארחות הזמרת רותי נבון ועוד.

ראש העיר אלי ברדה: “מגדל העמק גאה לארח את פסטיבל אנימיקס זו השנה הרביעית ברציפות, בזכות מדיניותה של שרת התרבות והספורט, לימור לבנת, להנגשת מופעי תרבות ופסטיבלים לתושבי הצפון שוחרי התרבות. אני מזמין את תושבי העיר והאזור ליהנות מפסטיבל איכותי ומיוחד זה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter