באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פינוקים מיקנעם למח’ הילדים בבי”ח כרמל

פינוקים מיקנעם למח’ הילדים בבי”ח כרמל

צוות מרפאת כללית יוקנעם השלום יצא לקראת יום המעשים הטובים לחלוקת חבילות שי של מפעל אוסם מחלקת בילדים בבית חולים כרמל מקבוצת כללית

שיתוף פעולה מדהים, בין מרפאת כללית ביוקנעם, מפעל אוסם ומחלקת הילדים בביח כרמל של כללית, איפשר לשמח את הילדים המאושפזים וממתינים בחדר המיון במחלקת הילדים בבית החולים. מפעל אוסם רצה להעביר לצוות מרפאת כללית ביקנעם עמק השלום חבילות שי כהוקרה על פעילותו למען בריאות התושבים בכלל ובימי קורונה בפרט. אך הצוות בחר להעביר את ההכרת התודה הזו למי שלדעתם חשוב יותר לשמח ולכן במסגרת יום המעשים הטובים, יצא הצוות עמוס  בחבילות שי עם מפעל אוסם ביישוב עמו יש למרפאה קשר הדוק, כשמתלווה אליו דרור אשכנזימנהל משאבי אנוש במפעל, למחלקת הילדים בכרמל בניהולו של פרופגיורא פילרמנהל המחלקה ומנהל מערך רפואת הילדים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי.

חן פורקש קמההמנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת כללית יוקנעם, שריכזה את היוזמה: “זכינו להעניק המון שמחה לילדים ברגעים הקשים שלהם ואין לתאר את הסיפוק הרב מהעלאת חיוך על פני ילד. נמשיך ביוזמות כאלו שמתאפשרות תודות לקשר הטוב עם המפעל והעובדה שיש לכללית בית חולים משלה באיזור“.

צילום: דוברות כללית

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter