באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פארק מיני נינג’ה לכל המשפחה

פארק מיני נינג’ה לכל המשפחה

לאור ההצלחה והחשיבות מתחם נוסף יוקם בקמפוס התיכון בשער הגיא

יקנעם ממשיכה לדבר ספורט אתגרי, ולאחרונה הוקם בפארק חופז מתקן מיני נינג’ה מפואר בעלות של כחצי מיליון ₪. פארק עם מתקנים אתגריים שהוקם בהשראת התכנית ‘נינג’ה ישראל’.

פארק המיני נינג’ה הוקם על שטח רחב הכולל מספר מפלסים. בפארק הותקנו מתקנים אתגריים רבים וביניהם: מתקנים של סטפר הידראולי, סקווט הידראולי, לחיצת רגליים הידראולי, פולי משיכה עליונה הידראולי, דחיקת כתפיים הידראולי, מתקן דחיקת רגליים הידראולי ועוד. בנוסף לכך כולל הפארק מתקן לאימונים פונקציונליים וכושר קרבי הכולל בין היתר סולם הליכת ידיים, מתח לאחיזות רחבות, תחנת כיפוף ברכיים לחיזוק בטן תחתונה, סולם קפיצות מדורג, חבל טיפוס כושר קרבי, סולם מעבר מוטות אחיזה, מוטות אחיזה לעליות מתח, מקבילית לאימון יד אחורית, תחנת אימוני TRX, מיטה לעליות וחיזוק הבטן, מערכת מתחים מסתובבים, ועוד. במקום גם: מתקן קיק בוקס, וסט מדרגות קפיצה אירוביות בגבהים שונים.

פארק המיני נינג’ה הינו פארק רב גילאי והוא מתאים לגילאי 4 ועד אחרי הפנסיה. הפארק הוא חוויה גדולה, וכיום ניתן לבצע במקום אימון פונקציונאלי המיועד לנוער ובוגרים. עבודות להקמת מתחם אימון לילדים במקום נמצאות בעיצומן וצפויות להסתיים בשבועות הקרובים, ולאחר סיומן כל המשפחה תוכל להתאמן יחד. בעירייה כבר עובדים על הצללת המקום להנאת המתאמנים והמשפחות. לאור ההצלחה והחשיבות יוקם מתחם דומה בקמפוס התיכון בשער הגיא.

פארק הנינג’ה  מצטרף לשורה של פארקים שהוקמו בפארק חופז (פארק הבנים), והוא כולל פאמפטרק לרכיבת אופניים אקסטרים, מתחם קרוסלות בשטח הדרקון, ומתחם רב נדנדות לכל הגילאים. כל אלו מאפשרים מכלול של פעילויות לכל הגילאים, והופכים את פארק הבנים לפארק רב גילאי עם מגוון פעילויות לטווח גילאים רחב.

ביקנעם שמים דגש על ספורט אתגרי וביישוב נמצאים בבנייה או בתהליכי בנייה פארקים דומים, ובראשם פארק הרכס בשכונת שער הגיא שנמצא בשלבי בנייה מתקדמים על שטח של כ- 40 דונם ואשר כולל מתחם לאימון פונקציונלי ומתחמי אימון נינג’ה חצי תחרותי. בנוסף לכך הוקם מתקן אימון פונקציונלי ברחוב השקמה והוא כולל יציאה לטיילת היער.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“שמחים להקים פארק מיני נינג’ה לילדים ונוער. פארק עם מתקנים אתגריים רבים שמהווים חוויה לכל מתאמן בכל גיל. כעיר ירוקה ובריאה אשר מחנכת מגיל צעיר לקיום אורח חיים בריא, אך טבעי הדבר שפארק כזה יקום ביקנעם. בקרוב מאוד נסיים את בניית המתחם לילדים ואז כל המשפחה תוכל להתאמן וליהנות יחד. אני קורא לכולם לעשות ספורט וליהנות, ולצד זאת להקפיד על כללי הבטיחות, וכמובן על כללי משרד הבריאות בתקופה מאתגרת זאת”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter