באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עת שערי רצון

עת שערי רצון

כ- 450 תושבים נהנו ממופע סליחות מרגש במיוחד עם ליאור אלמליח ודוד דאור בערב מרגש במיוחד אשר הפך למסורת של ממש ביקנעם, התארחו בתיאטרון היישובי פייטנים וזמרים מובילים למופע סליחות כשהם מלווים בליווי הרכב אנדלוסי מפואר ואחד הטובים בארץ ובעולם.

ראש העיר, סימון אלפסי שפתח את הערב, אמר שאנו שמחים להמשיך את המסורת לאור ההצלחה הגדולה של ערב הסליחות שנערך לראשונה בשנה שעברה. רה”ע אמר עוד שאנו נמצאים בחודש אלול שהוא כידוע חודש הרחמים והסליחות, והוסיף שהערב הזה מכניס אותנו לאווירה ולמיוחדות. רה”ע ציין בדבריו שחשוב מאוד שנקדם אהבת חינם, ונקבל את השונה.

לאחר הדברים והברכות עלה לבמה כוכב הערב, ליאור אלמליח שנחשב לאחד מגדולי הפייטנים, וסולן בתזמורות אנדלוסיות רבות שאמר שכייף גדול בעבורו להיות ביקנעם, והוסיף שיקנעם היא עיר נפלאה. אלמליח פירגן לרה”ע ואמר שליקנעם יש זכות שסימון הוא ראש העיר שלה. אלמליח שר בפתיחה את “בן אדם מה לך נרדם”, ו”יה שמע אביוניך”, והכניס את הקהל לאווירה מלאה. כוכב נוסף שהשתתף בערב וריגש מאוד את הקהל הוא הזמר המוביל דוד דאור שפתח עם להיטו “תשמור על העולם ילד”, והמשיך עם “אדון הסליחות”. במהלך הערב שרו הצמד אלמליח ודאור ביחד את “מי אל כמוך” ושירים נוספים אחרים. ליאור אלמליח ריגש מאוד  כששר סולו את שירו של ג’ו עמר “ברצלונה”.

זמרים נוספים שהשתתפו בערב המרגש וששרו על הבמה הם רועי אלקסלסי אשר נחשב לכוח עולה בשמי הפיוט ואשר שר מחרוזת סליחות, וילד הפלא שלום עברי.

ערב הסליחות שנערך זו השנה השנייה ברציפות, התקיים ביוזמת ראש העיר, סימון אלפסי, בסבסוד העירייה, ובשיתוף פעולה עם המתנ”ס. בערב השתתפו גם מ”מ ראש העיר, אורי שמואל, סגן רה”ע, דני סירי, חבר מועצת העיר אברהם איבגי, יו”ר המועצה הדתית שרלי בוחבוט, תושבים רבים ואורחים.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“ערב בהחלט מרגש ובלתי נשכח עם פייטנים וזמרים מובילים ששרו בביצועים אותנטיים, ריגשו את הקהל, והחזירו אותו למקורות. אני שמח שהקהל הרב שמילא את התיאטרון נהנה מכל רגע. אני מודה לעובדי העירייה והמתנ”ס על הפקת ערב מיוחד במינו לרווחת תושבי העיר, ומאחל לכולם שנה טובה ומתוקה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter