באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: 160,000 ש”ח הושקעו בחידוש מגרשי ספורט

עמק יזרעאל: 160,000 ש”ח הושקעו בחידוש מגרשי ספורט

הפרויקט לחידוש מגרשי ספורט ביישובים ובבתי הספר הינו במימון המועצה ותכנית ‘עיר ללא אלימות’

31 מגרשי ספורט שופצו וחודשו במהלך החודש האחרון בבתי הספר וביישובים ברחבי העמק, בהשקעה כספית כוללת של 160,000 ש”ח. המגרשים שופצו במימון המועצה ותכנית ‘עיר ללא אלימות’, על פי הפירוט הבא : במושבים בלפוריה, היוגב ומרחביה הוחלפו הסלים הישנים בחדשים. בעדי וביפעת  נצבעו וסומנו מגרשי הכדורסל, בבית שערים נצבע המגרש מחדש, ברמת דוד חודש מגרש הכדורגל, בציפורי ובהרדוף הוקמה גדר חדשה למניעת פריצות למגרש הספורט, בכפר גדעון הוצבו

עיר ללא אלימות
מגרש משופץ במועצה. צילום: ישראל פרץ

שערי כדורגל חדשים. ביישוב בית לחם הגלילית התבצע סימון מחודש של המגרשים זאת במסגרת שיפוץ כללי שעורך היישוב במתקני הספורט שלו. כמו כן, שופצו מגרשי הספורט והוחלפו הסלים בכל בתי הספר בעמק.

“ביישובים שבהם נערכו השיפוצים קיבלו המגרשים צורה חדשה והוכשרו לתת מענה לילדים, למבוגרים ולקבוצות תחרותית המשחקות ביישוב,” אמר ארז ביטמן מנהל מחלקת הספורט במועצה, “שדרוג המגרשים יקדם את הפעילות הספורטיבית בעמק הן ברמה העממית והן ברמה המקצועית”.

“החלטנו לחדש ולשדרג את מגרשי הספורט מתוך מטרה להרחיב את פעילות הפנאי של בני הנוער ביישובים,” ציינה מיכל ניר- ארבץ מנהלת תכנית ‘עיר ללא אלימות’ במועצה, “אנו פועלים מתוך עקרון הבסיס של התכנית “שילדים עסוקים לא ‘מעסיקים’ אותנו”. במחקרים רבים הוכח שהשעמום הוא בין הגורמים המובילים לאלימות וחשוב לנו לתעל את הכוח של בני הנוער לאפיקים חיוביים כדוגמת הספורט. המגרשים ששופצו היו מגרשים שלא יכלו לפעול ללא השיפוץ, ואלמלא שיפצנו אותם היתה נפגעת בהם פעילות הפנאי.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter