באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: תערוכה משותפת בלשכת שר החינוך

עמק יזרעאל: תערוכה משותפת בלשכת שר החינוך

תערוכה משותפת שערכו תלמידי בית הספר הדמוקרטי בנהלל יחד עם בית הספר אלרואא במנשיה זבדה בנושא “האחר הוא אני” הוצגה השבוע בלשכת שר החינוך שי פירון. תלמידי שני בתי הספר נסעו יחדיו ללשכתו של השר.

פריד גריפאת, מנהל בית הספר אלרואא, סיפר כי לתערוכה בלשכת השר פירון, נסעו התלמידים יחד,  באוטובוס משותף וכי בנוסף למפגשי העבודה של התלמידים, ממשיכים היחסים להרקם בין התלמידים וצוות המורים וכבר מתוכננים פרוייקטים משותפים גם בשנה הבאה. אורי אלסר, מנהל בית הספר הדמוקרטי, אמר השבוע:זהו כבוד גדול להיות אחד משלושה בתי ספר המציגים מטעם מחוז צפון (תפן, נהלל ואלרואא) תערוכת אומנות שתהיה מוצגת בלשכתו של השר במשך חודש. נבחרנו על ידי מפקח לאומנות של המחוז משום שהאומנות ולימודי האומנות בבית הספר שלנו תופסים מקום נרחב ומושקעים בהם משאבים רבים. העיקר הינו התהליך, הערכים והמיומנויות הנרכשות, והתוצר (העבודה עצמה) הוא רק סיומו של התהליך כולו”.

האחר הוא אני
תמונה משותפת אצל שר החינוך. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל.

במסגרת שיתוף הפעולה בין שני בתי הספר היסודיים, ערכו התלמידים עבודה משותפת שכללה ביקור של תלמידי בית הספר הדמוקרטי במנשיה, בבית הספר אלרואא, שם קיימו סדנת יצירה משותפת של ילדי הפרוייקט בדמוקרטי ושל  ילדי החינוך המיוחד במנשייה. בתום התהליך, נוצרו עבודות משותפות שהוצגו בפני השר בנושא המרכז “האחר הוא אני”.

גריפאת: “ההתרגשות של הילדים בלשכת השר הייתה גדולה והוא שוחח עמם וציין בהתרגשות את הבחירה המיוחדת של המחוז בבתי הספר המיוחדים ואת העובדה ששיתוף הפעולה המיוחד הזה הינו יפה וערכי וכמובן מסמל יותר מהכל את הנושא עצמו”.

במועצה האזורית עמק יזרעאל ברכו על שיתוף הפעולה בין בתי הספר ואמרו השבוע: “אנו מעודדים שיתופי פעולה בין ישובים שכנים ובין בתי ספר, ומברכים את התלמידים על העשייה ועל החשיפה המכובדת לה זכו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter