באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: תעודות הוקרה לנערים שסיכלו גניבת שנאי

עמק יזרעאל: תעודות הוקרה לנערים שסיכלו גניבת שנאי

חברת החשמל העניקה תעודות הוקרה לחבורת הנערים מעמק יזרעאל שסיכלו גניבת שנאי ענק בעמק: “ערנותכם והתנהגותכם הם מופת וראויים לכל שבח- ותרמו למנוסת הגנבים ולהרתעת גנבים אחרים“.

חבורת נערים מעמק יזרעאל שהיתה במהלך אימון לילי במסגרת חוג שדאות והכנה לצה”ל סיכלו לפני כשבועיים גניבת שנאי ענק מעמוד חשמל בשדות העמק, סמוך למושב אלון הגליל. הנערים הבחינו בגנבים מטפסים על העמוד ומפילים את השנאי. הנערים נשכבו בשטח חשוך, תצפתו על הגנבים והודיעו מיידית על כך למוקד המועצה האזורית עמק יזרעאל ולמשטרת ישראל שהגיעה לשטח עם אנשי יחידת הביטחון של חברת החשמל וסיכלו את גניבת השנאי.

מנעו גניבת שנאי
הנערים עם תעודות ההוקרה. צילום: יוסי וייס-חברת החשמל

 בחברת החשמל התרגשו מהמעשה האזרחי החשוב והזמינו את הנערים ומדריכם, אלעד שניידר, לטקס הענקת תעודות הוקרה, לסיור מיוחד בתחנת הכוח ‘אורות רבין‘ ובאתר ‘חפציבה’ ולאחריהם לארוחת צהרים בתחנת הכוח.  מנהל אזור עפולה בחברת החשמל, עופר מסרי, בירך את הנערים ואת המדריך אייל שניידר שהיה עימם בשטח באירוע, “גיליתם אזרחות למופת ופעלתם בצורה הראויה לשבח ולהערכה. הגניבות גורמות לנזקים לחברת החשמל אבל את עיקר הנזקים סופג הציבור בגלל הפגיעה בתשתיות החשמל והנזקים. אני מקווה שבעקבות פרסום והוקרת מעשה זה אזרחים נוספים יהיו ערניים ויפקחו עיניים ויודיעו מיידית למשטרת ישראל או לחברת החשמל על כל מקרה חשוד”

 קב”ט המרחב, חגי מיטניק הדגיש בפני התלמידים את מאמצי חברת החשמל בסיכול ומניעת מקרי גניבות הנחושת והברזל ואת ההשקעה הרבה בנושא. ” הגניבות גורמות להפסקות חשמל, סכנת התחשמלות ושריפות. בזכות התנהגותכם מנענו גניבה והגדלנו את ההרתעה ועל כך נתונה תודתנו”. במועצה האזורית עמק יזרעאל, ברכו השבוע ומסרו: “בזכות ערנות, מעורבות ואכפתיות של הנערים ומדריכם, אלעד שניידר, וכן בזכות פעולה מהירה של מוקד המועצה ומחלקת הבטחון שפעלה עם המשטרה, נמנעה גניבה, אנו מברכים את בני הנוער על פועלם ועל האזרחות הטובה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter