באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: שמשית זכתה בגביע ראש המועצה ע”ש עמי גורדון לנוער

עמק יזרעאל: שמשית זכתה בגביע ראש המועצה ע”ש עמי גורדון לנוער

אחרי משחק צמוד ומותח זכתה שמשית בגביע ראש המועצה ע”ש עמי גורדון לנוער. מנהל הליגה ” הנצחון האמיתי היה ביציעים וברוח הספורטיבית

ביום שבת האחרון התקיים המשחק האחרון של ליגת הקיץ הבין יישובית של עמק יזרעאל – גביע ראש המועצה על שם עמי גורדון ז”ל. גורדון, מקיבוץ דברת, היה פעיל מאוד בתחום הכדורסל בעמק ומשפחתו נכחה באירוע. למשחק בין שמשית וכפר יהושע הגיעו מאות אוהדים ובני משפחה שמילאו את הטריבונות באולם הכדורסל בנהלל, שתי הקבוצות ניהלו משחק צמוד ומותח לאורך 40 דקות, ובסופם, זכתה שמשית, לראשונה בתולדותיה, בגביע היוקרתי, בתוצאה 69-64.

גביע עמי גורדון
שחקני שמשית עם הגביע. צילום: איילי שטפמן

עודד יחיאלי, מנהל הליגה, אמר השבוע: “חודשיים של אימונים ומשחקים ואוירת כדורסל יוצאת מן הכלל מסתיימים להם, העמק חווה משחקים איכותיים ומותחים, אוירה מחשמלת ביציעים ונוכחות מדהימה של האוהדים שהגיעו מכל הקהילות בעמק. השגנו את כל המטרות שהצבנו לעצמנו, הן בתחום המקצועי והן בתחום החברתי קהילתי”. יחיאלי הוסיף והודה למאמנים ולשחקני הקבוצות ולכל מי שלקח חלק בליגה. “המשחק אתמול היה ברמה מקצועית גבוהה מאוד. ראינו משחק אגרסיבי ונחוש, לחימה של ממש על המגרש משני הצדדים. במשחק עצמו שמשית ניצחה, אך הנצחון האמיתי היה ביציעים וברוח הספורטיבית שהפגינו מעל 500 מתושבי העמק שבתופים, דגלים וחצוצרות הגיעו לעודד”.

ארז ביטמן, מנהל מחלקת הספורט של המועצה האזורית, סיכם את העונה ואמר: “לאחר הפוגה של שנתיים התחדשה הליגה בהצלחה גדולה מאוד ובכוונתנו להפוך אותו למסורת שנתית קבועה”. ביטמן הוסיף וסיפר כי לפני תחילת משחק הגמר הקריאו ראשי הקבוצות אמנה ספורטיבית בה קראו לשחקנים ולקהל לנהוג בדרך המכבדת את עקרונות הספורט, לשמור על רוח ספורטיבית, תחרותיות ומניעת אלימות.

בשבת, לפני משחק הגמר התקיים באולם בנהלל גם משחק אולסטאר, בית א’ מול בית ב’, שהסתיים בתיקו בין הושעיה עדי וציפורי, לבין תמרת – גבעת אלה ואלון הגליל וכן טורניר ילדים לכיתות ז’ בהשתתפות גבת שמשית ונהלל, בו ניצחה גבת.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter