באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: שומרים על רמת מצוינות גבוהה

עמק יזרעאל: שומרים על רמת מצוינות גבוהה

בתי הספר התיכונים בעמק יזרעאל ממשיכים להציג נתונים מרשימים אל מול הנתונים הארציים לשנת תשפא

בתי הספר התיכונים של המועצה האזורית עמק יזרעאל ממשיכים להציג אחוזי הצלחה גבוהים בהישגים ובערכים המשתקפים מפעילותם.

משרד החינוך פרסם את רשימת 313 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה, אשר הצטיינו בשנת הלימודים תשפא בתחום הערכי, החברתי והלימודי“, סיפר יפתח גיא, מנהל אגף החינוך במועצה, “בחירת בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול שורת מדדים כגון:  מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצהל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות ועוד, וכן, בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה לשנים קודמות.
ברכות לבתי הספר ויצו נהלל, ולדורף הרדוף ועמקים תבור שברשימת הזוכים, מגיע להם כל הכבוד והערכה רבה.

אנחנו יודעים להעריך לא פחות את כלל בתי הספר, שכל אחד בתחומו, מגיע להישגים נפלאים, חלקם מדידים וחלקם לא. זה לא מובן מאליו, בפרט לאחר שנה מאתגרת בצל הקורונה, בה המשיכו להעניק לתלמידי העמק עשייה חינוכית איכותית. אנחנו גם יודעים להעריך לא פחות את כלל מערכות החינוך, שלכולן בסופו של דבר חלק בהישגי בוגרי העמק.  מערכות הגיל הרך שמקנות את היסודות הראשוניים והבסיסיים ביותר, בתי הספר היסודיים שמטפחים את היכולות, ההרגלים, הידע והערכים שעליהם נבנות הקומות הבאות, מערכות החינוך הבלתי פורמלי, הספורט והאמנויות שמטפחות את הממדים הערכיים וההישגיים, לכולם חלק בשלם.”

אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל: “אנו גאים בכל מערכות החינוך בעמק ומברכים את בתי הספר המצטיינים. נמשיך לראות כל ילד וילדה, נער ונערה ולהעניק חינוך ערכי, חברתי ולימודי לא מתפשר, השואף לטפח את זהותו של הבוגר העמק יזרעאלי, המחובר לשורשיו ושואף להגשים חלומות ולפרוץ גבולות חדשים.”

צילום: דוברות מ.א. עמק יזרעאל

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter