באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: פינה חדשה ולעבודה!

עמק יזרעאל: פינה חדשה ולעבודה!

נחנכו פינות עבודה למורים בבית הספר העמק המערבי ביפעת במסגרת הרפורמות עוז לתמורה ואופק חדש. מנהל בית הספר “ לשיפור תנאי  עבודת מורים  משמעות חשובה מאד ביחס של המערכת לעבודת המורים”

השבוע נחנכו בבית הספר התיכון “העמק המערבי” ביפעת פינות עבודה למורים אשר הוקמו מתקציבי משרד החינוך והמועצה. היוזמה להקים חדר עבודה למורים, הכולל פינות נפרדות וממוחשבות לכל מורה, הגיעה לאור שתי הרפורמות בחינוך – עוז לתמורה ואופק חדש, אשר בהמשך להן, מורים נדרשים לעבוד שעות ארוכות יותר בבית הספר וכן להעניק לתלמידים שעות סיוע פרטניות. במועצה עדכנו השבוע כי חדר העבודה החדש שנפתח הוא סנונית ראשונה ובבית הספר צפוי להבנות חדר עבודה נוסף למורים וכן חדרי לימוד פרטניים נוספים.

עוז לתמורה
חדרי השהייה של המורים. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

מנהל בית הספר רפי וייסמן, אמר במהלך הטקס: “המשמעות של הקמת חדר העבודה החדש  היא שלמורים יש מקום לשבת ולעבוד בשקט במסגרת הרפורמות  אופק חדש ועוז לתמורה שגם דואגות למורים ולא רק לתלמידים . לשיפור תנאי  עבודת מורים  משמעות חשובה מאד ביחס של המערכת לעבודת המורים שלא רק דורשת אלה גם מעמידה תנאים המאפשרים עבודה איכותית”.

רחל שחורי, מנהלת אגף החינוך אמרה השבוע: “הפינות יספקו סביבת עבודה נוחה ומאפשרת למורים, לאור יום העבודה הארוך אליו התחייבו במסגרת הרפורמות. ברור לנו שסביבה נעימה ומאפשרת תקדם את המורים לעבודה מיטבית לטובת התלמידים ובית הספר. הפינות שנבנו בעמק המערבי מתווספות לפינות עבודה שנבנו לטובת מורי ויצו נהלל ובחודש הקרוב גם בבית ספר עמקים תבור ייחנכו פינות עבודה למורים”.

אחת ממורות בית הספר העמק המערבי, כתבה השבוע את התרשמותה מהפינות החדשות: “לראשונה היום “ביליתי” בפינת העבודה שהוקצתה לנו. אני רוצה לברך ולהודות על ארגון פינות העבודה למורים. התחיל עידן חדש בעבודה! זו רמה אחרת של עבודה, שינוי משמעותי באורח העבודה ובתנאיה, גילוי תמיכה ויחס של כבוד לעשייה של המורה גם מחוץ לכתה. פרגון אמיתי למה שעושים המורים. אין לי ספק שתהייה לכך השלכה עצומה על איכות העבודה והישגיה”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter