באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: פותח קמפיין

עמק יזרעאל: פותח קמפיין

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, איל בצר פתח את קמפיין הבחירות שלו בקיבוץ מזרע. בצר “אחוז הצבעה גבוהה לראש המועצה מתורגם ליחס חיובי במשרדי הממשלה. חשוב לצאת מהאדישות ולבוא להצביע ב- 24 בדצמבר”.

מאות מתושבי עמק יזרעאל שהגיעו להביע תמיכה בראש המועצה אייל בצר בכנס פתיחת מערכת הבחירות שלו לראשות המועצה שהתקיים בקיבוץ מזרע, יצרו מפגן כח ותמיכה אדיר. מועדון החבר במזרע, שמיועד להכיל כ- 200 איש לא הצליח להכיל את כל התומכים שהגיעו לכנס ורבים מהם הצטופפו בקצה האולם וחלקם אף נאלצו לעמוד מחוץ לאולם בשל המספר הרב של אנשים שהגיעו לכנס.

עמק יזרעאל
אייל בצר בכנס במזרע. צילום ישראל פרץ

אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל הודה למאות הפעילים והתומכים, חברי קיבוצים, מושבניקים, תושבי ישובים קהילתיים וכפרי מיעוטים שהגיעו לכנס “צריכה להיות סיבה טובה לצאת מהבית בסוף היום. אני מודה לכולכם שבאתם כי ראיתם בי ובבחירות למועצה סיבה טובה מספיק כדי לצאת מהבית” אמר אייל בצר.

“היציבות השלטונית במועצת עמק יזרעאל מאפשרת תכנון לטווח ארוך יותר מאשר בשלטון המרכזי, שמתחלף לעיתים קרובות יותר. לכן כשנבחרתי לראשונה הכנתי תוכנית חומש אותה הוצאתי לפועל עם הצוות שגיבשתי – שני סגני ראש מועצה ומנכ”ל. השילוב הזה פועל מצוין. נציגי מועצות אחרות באים ללמוד מאיתנו כיצד לתכנן ולנהל נכון מועצה.

“מערכת הבחירות הינה חלק חשוב מהדמוקרטיה. הבעיה שלנו איננה עם מי שמתמודד מולנו אלא האדישות של ציבור התושבים. רובו איננו יודע שב- 24 בדצמבר יתקיימו בחירות לראשות המועצה. אחרים בטוחים שאני אבחר שוב גם ללא עזרתם. המסר שלי לתושבי עמק יזרעאל הוא שיש בחירות לראשות המועצה ושכל קול חשוב וקובע. אחוזי הצבעה גבוהים לראש המועצה מתורגמים להערכה רבה וליחס חיובי במשרדי הממשלה. זה טוב לי כראש מועצה וטוב מאוד גם למועצה כולה ולתושביה.

“התמיכה הציבורית מחזקת אותי מאוד ומעודדת אותי להמשיך הלאה. אני מאמין בצמיחה מהקרקע, בניהול עצמי של הישובים. תפקידי לתת להם את הכלים והאפשרויות כדי שיוכלו לצמוח. נמשיך להתקדם ולהצטיין, נמשיך להשקיע בחינוך ובמאמצים להחזרת הבנים הביתה – יצרנו את התנאים לבצע זאת ולכן נמשיך הלאה עם הצוות המנצח של המועצה. אני קורא לכל תושבי עמק יזרעאל לבוא לקלפי ב- 24 בדצמבר להצביע, כדי שנוכל להמשיך בעשייה עוד לפחות 5 שנים” סיכם אייל בצר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter