באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: סיפורי העמק

עמק יזרעאל: סיפורי העמק

המועצה האזורית עמק יזרעאל ושותפות ביחד גליל מרכזי דטרויט – מישיגן העניקו 10 מלגות לסטודנטים מהעמק על תכנית מנהיגות צעירה – סיפורי חיים מורשת העמק. בצר: ” ההיסטוריה של העמק שלנו היא מרתקת וחשוב שהסיפורים יושמעו“.

סיפורי חיים
מקבלי המלגות עם ראש המועצה. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ומנהלת שותפות ביחד גליל מרכזי מישיגן, זיוה אוחיון רכט, העניקו השבוע מלגות בסך של בין 3,000 ל- 4,500 ₪   (כל מלגה) ל- 10 סטודנטים תושבי המועצה. המלגות הוענקו לסטודנטים על השתתפותם בתכנית מנהיגות צעירה  ושילוב כתיבת סיפורי חיים של ותיקי העמק. במסגרת התכנית, עברו הסטודנטים הכשרה כיצד לראיין את ותיקי העמק מהצד הטכני והרגשי. במהלך השנה, ייפגשו הסטודנטים מספר פעמים למפגשי העשרה, הכשרה והובלת תחומי עניין משותפים.
מורן ניר, רכזת צעירים ומלגות במועצה אמרה השבוע: “הודות לשיתוף הפעולה המצוין שבין המועצה לשותפות ביחד גליל מרכזי דטרויט מישיגן, אנו פועלים יחד כדי לחזק את התשתית הקהילתית במגוון תחומים ובעיקר בתחומים ערכיים קהילתיים וחינוכיים המספקים קרקע פוריה לפיתוח האזור”.
ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, ששב לאחרונה מביקור בקהילת דטרויט במסגרת ועדת היגוי אזורית, אמר השבוע: “העתיד הוא המנהיגות של הצעירים בארץ והצעירים מעבר לים, החיבור ליהודים בצפון באמריקה בין הקהילה בארץ לקהילה בדטרויט הוא חשוב. התכנית החדשה ייחודית בשילוב בין הצעירים שהם העתיד לבין העבר. ההיסטוריה של העמק שלנו היא מרתקת וחשוב שהסיפורים יושמעו, יירשמו ויעברו לדורות הבאים. “

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter