באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: נחנך פארק הניווט באלון הגליל

עמק יזרעאל: נחנך פארק הניווט באלון הגליל

מאות נווטים ומשתתפים הגיעו בשבת האחרונה להפנינג הניווט ולחנוכת פארק הניווט הספורטיבי ביער אלון הגליל. הטקס נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר ויוזם ומבצע הפרויקט שמאי רן

אלון הגליל
אייל בצר בפארק הנייוט. צילום: ישראל פרץ.


בטקס צנוע, נחנך לוח ועליו מפה והסברים על תחנות ניווט הקבע שסומנו ביער על ידי הקרן הקיימת לישראל – תחנות קבועות ,מעוצבות בולטות כתחנות ויחד עם זאת אינן פוגעות בנוף. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל ברך ואמר: “מועדון  הניווט של עמק יזרעאל נמצא  בתנופה גדולה מאד ומדורג כבר כמועדון השני בארץ בהישגיו. הניווט גם משמעותי מאוד במערכת החינוך שלנו – בבתי הספר העמק המערבי  ועמקים תבור מוקדשות שעות רבות לניווט. בית הספר העמק המערבי  אף זכה באליפות בתי הספר בשנה שעברה ויצג את ישראל  את ישראל באליפות העולם לבתי הספר  בפורטוגל”. לאחר הטקס החלה תחרות ניווט כשאת המקום הראשון, כבש כצפוי, ניצן יסעור שנבחר לאחרונה על ידי איגוד הניווט הישראלי כספורטאי השנה ובמועדון הניווט היזרעאלי צופים לו עוד הישגים רבים בהמשך הדרך.

ניווט ט”ו בשבט שהתקיים השנה, מציין 13 שנים של שיתוף פעולה בין מועדון הניווט של עמק יזרעאל והמועצה האזורית עמק יזרעאל. רוני דה קוסטה מזכירת מועדון הניווט בעמק יזרעאל אמרה: “אנו מודים היום לשמאי רן, על היוזמה והביצוע וכן ליעקב אילן וזיו גילה ומשפחותיהם מאלון הגליל שהתגייסו לפרויקט. מרגש לראות את נערי שנת הבר מצווה של אלון הגליל בארוע וכן את הנוכחות היפה של מאות אנשים שהגיעו לנווט ולהנות. זו גאווה גדולה לחנוך פארק ייעודי במקום יפה כל כך לנווטי העמק והארץ כולה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter