באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: מנכ”לים בראש

עמק יזרעאל: מנכ”לים בראש

המועצה האזורית עמק יזרעאל הקימה פורום מנכ”לים בשיתוף ‘מעברים בעמק’ במטרה לקדם תהליכים כלכליים ותעסוקתיים ברמה אזורית. בצר: “זו הזדמנות ליצור הזדמנויות חדשות לרווחת כל תושבי האזור“. 

מעברים בעמק
כנס המנכ”לים. צילום: ישראל פרץ.

המועצה האזורית ו’מעברים בעמק’ פתחו פורום מנכ”לים במטרה לחזק את קשרי המועצה עם התעשיינים וכן כדי ליצור קבוצת עמיתים ללמידה והתייעצות משותפת. בין המשתתפים הקבועים בפורום: ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל ומנכ”ל החברה הכלכלית. המפגש הראשון התקיים לאחרונה במועצה לפורום המנכ”לים, יוזמה של המועצה האזורית עמק יזרעאל ו’מעברים בעמק’ – מרכז התעסוקה הקהילתי במגזר הכפרי. זוהי הפעם הראשונה שהמועצה לוקחת על עצמה ארגון של פורום כזה שמטרותיו הן טיפוח יחסי אמון בין המנכ”לים לבין המועצה, כך שהמנכ”לים יוכלו לראות במועצה כתובת לפניות בנושאים מקצועיים רלוונטיים, חיזוק הקשרים האישיים בין המנכ”לים השונים, במטרה להגביר שיתופי פעולה בין המפעלים לטובת פיתוח כלכלי של האזור, היכרות ויצירת קשרים בין המנכ”לים לבין ‘מעברים בעמק‘ במטרה לקדם תהליכים כלכליים ותעסוקתיים ברמה האזורית, למשל: עידוד רכש מקומי, העסקת תושבי המועצה ועוד. המטרה היא לכנס את הפורום אחת לרבעון, כאשר בכל מפגש, מפעל אחר יארח ויציג את פעילותו.
במהלך המפגש הראשון שנערך באולם המליאה של המועצה האזורית עמק יזרעאל, נערכה סקירת תוכניות עתידיות של המועצה בתחומי תעשייה ותעסוקה ופיתוח אזורי התעשייה, על ידי מנכ”ל החברה הכלכלית של המועצה האזורית, אברהם ברקן, הוצגו מטרות הפורום על ידי מנהלת ‘מעברים בעמק’, ליאת וייסבוך וכן דובר על מקומה המשמעותי של התעשייה בהקשר של הפיתוח הכלכלי באזור. לקראת סופו של המפגש נערך דיון פתוח.
ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, אמר: “אנו מברכים על המפגש הראשון והמוצלח, זו הזדמנות להעמיק את ההיכרות והקשרים שבין המועצה לתעשיינים ולמנכ”לים, לחזק את שיתופי הפעולה וליצור הזדמנויות חדשות לרווחת כל תושבי האזור”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter