באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: מנהלים משברים

עמק יזרעאל: מנהלים משברים

מחזקים את מרכיבי הבטחון בעמק – במועצה האזורית עמק יזרעאל ייבנה מרכז ניהול משברים אזורי. בצר: ”החוכמה היא לעשות את החיבורים הנכונים ולהביא את המשאבים הנכונים כדי שכל האזור ייצא נשכר”. מנכ”ל המשרד להגנת העורף, דן רונן, ביקר במועצה האזורית עמק יזרעאל ואישר תקציבים לרכישת ציוד חירום ליחידת החילוץ המועצתית ומחלקת הבטחון וכן תמיכה בבניית מרכז ניהול משברים מועצתי אזורי שיסייע בעיתות משבר וחירום לכל הרשויות, 26 במספר, הגובלות במועצה האזורית.

מרכז לניהול משברים.
אייל בצר. צילום: יח”צ.

רונן ערך סיור במחסני החירום של המועצה האזורית, נפגש עם הנהלת המועצה ובעלי תפקידים וצפה בתרגיל של יחידת הכיבוי ויחידת החילוץ המועצתית במהלכם הודגמו חילוץ לכוד מרכב, כיבוי רכב בוער וחילוץ לכודים מתוך מבנה שקרס. את ההדגמה ביצעו חברי יחידת הכיבוי של המועצה האזורית, כולם מתנדבים, שאף הדגימו שימוש בכבאית החדשה שהתווספה לאחרונה ליחידה המועצתית. את פעולות החילוץ הדגימו חברי יחידת החילוץ המועצתית – יפתח, שאף היא מורכבת ממתנדבים. רונן התרשם מאוד מהעשייה הבטחונית במועצה האזורית, ממספר המתמידים הגבוה, העומד על כ- 400, ואמר במהלך הביקור: “יש חשיבות רבה למוכנות אזורית ואנו רואים כאן הערכות חסרת תקדים. כפי שהמועצה האזורית עמק יזרעאל פועלת, כך צריך לפעול. עמק יזרעאל היא אחת המועצות המסודרות ביותר ואנו נסייע בכל מה שצריך”.
ראש המועצה האזורית אייל בצר, אמר במהלך הביקור: “יש לנו הון אנושי מצויין במועצה ואנו רואים את האנשים הטובים שלנו מתנדבים לשלל מסגרות הבטחון, על חשבון זמנם הפנוי ומשקיעים בכך את מרצם ונסיונם המקצועי. החוכמה היא לעשות את החיבורים הנכונים ולהביא את המשאבים הנכונים כדי שכל האזור ייצא נשכר. נמשיך ונחזק את מרכיבי הבטחון במועצה וביישוביה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter