באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: מליאה לומדת

עמק יזרעאל: מליאה לומדת

חברי מליאת המועצה האזורית עמק יזרעאל יצאו לסיור לימודי ברחבי המועצה על מנת ללמוד על פעילותה. אייל בצר: ” המועצה מתמודדת בשטח עם מגוון רחב מאוד של נושאים וחשוב שחברי המליאה יכירו את הנושאים”.

ביום חמישי האחרון , יצאו כ- 25 חברי מליאת המועצה האזורית עמק יזרעאל לסיור גיבוש ולמידה יחד עם ראש המועצה האזורית, אייל בצר, הסגנים – עידו דורי וחנה פרידמן, מנכ”ל המועצה דן תנחומא, מנהלת מחלקת הישובים, דליה אייל ואברהם ברקן מנהל האגף הכלכלי. היוזמה לסיור נובעת ממספרם הגבוה של חברי המליאה החדשים מיישובי המועצה והוא התמקד בחלק המזרחי של המועצה.

אלון תבור
חברי המליאה מסיירים בעין דור. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל.

חברי המליאה החלו את הסיור באזור התעשייה אלון תבור ובמרכז המבקרים של מחלבת תנובה, שם שמעו מפי אברהם ברקן סקירה על אזור התעשייה, המפעלים הפועלים בו והממשק עם המועצה. לאחר מכן סיירו חברי המליאה בשכונת ההרחבה הירוקה בעין דור ושמעו על תהליך ייזומה ובנייתה. בהמשך, במועדון לחבר בעין דור שמעו החברים הרצאה על תפקיד חבר המליאה. בהמשך הסיור ביקרו חברי המליאה בקיבוץ דברת שם שמעו החברים מפי מזכיר המשק על הקיבוץ ועל ההרחבה המתוכננת ועל תהליך הפרדת הפסולת שאותו מוביל הקיבוץ בהצלחה רבה. חברי המליאה סיכמו כי הסיור היה מעניין חוותי ומלמד.

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, אמר במהלך הסיור לחברי המליאה: “הקשר עם חברי המליאה חשוב ביותר ואנו רואים חובה להציג בפניכם מקרוב את העשייה הרבה של המועצה בתחומים השונים. המועצה מתמודדת בשטח עם מגוון רחב מאוד של נושאים וחשוב שחברי המליאה, שגרירנו ביישובים,  יכירו את הנושאים וילמדו על היקפי העשייה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter