באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: מחשב לכל פסיכולוג

עמק יזרעאל: מחשב לכל פסיכולוג

המועצה האזורית עמק יזרעאל רכשה מחשבים ניידים לפסיכולוגים החינוכיים העובדים בבתי הספר בעמק. מנהלת השירות הפסיכולוגי: “אנו מתחייבים להראות רמה גבוהה יותר של תיעוד ושמירה על הנתונים שברשותנו”

מחשב נייד לכל פסיכולוג– המועצה האזורית רכשה 20 מחשבים ניידים לפסיכולוגים המועצתיים העובדים בבתי הספר ברשות. המחשבים החדשים, שנרכשו בהשקעה של כ- 50 אלף שקלים, ישמשו את הפסיכולוגים העובדים במוסדות החינוך של העמק (כ- 70 גנים ועוד 20 בתי ספר) בעבודתם השוטפת המתקיימת במוסדות החינוך הרשותיים.

עמק יזרעאל
המועצה האזורית עמק יזרעאל, מחשבים ניידים לשירות הפסיכולוגי. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

חיה רביב, מנהלת השירות הפסיכולוגי הייעוצי במועצה, אמרה השבוע: “הפסיכולוגים בשירות הפסיכולוגי מבצעים את עבודתם בתוך מסגרות החינוך, כאשר המפגשים, ההדרכות, פגישות ההיוועצות ,הטיפולים והאבחונים נעשים ברובם מחוץ למשרד. העבודה ותיעוד המפגשים הם תנאי הכרחי לרצף לווי מקצועי  לטובת התלמידים והוריהם. אנו מתחייבים להראות רמה גבוהה יותר של תיעוד ושמירה על הנתונים שברשותנו לשם ניהול יעיל ומסודר יותר של המעקב אחר התלמידים לאורך שנות לימודיהם מגן הילדים עד סוף התיכון. כמו כן פיתחנו סגנון דווח ממוחשב אשר יאפשר עריכת מדידה והערכה מדוייקים על פעילות הפסיכולוגים במהלך כל שנת הלימודים”.

גזבר המועצה, דני עייק, אמר השבוע: “המחשבים החדשים יסייעו בעבודת הפסיכולוגים בבתי הספר וישפרו את מתן השירות לתלמידי העמק ומשפחותיהם. המחשוב החדש יסייע לשפר את ניהול מערך הבקרה וניהול המידע המחלקתי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter