באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: להיות איניגו מונטויה

עמק יזרעאל: להיות איניגו מונטויה

הצלחות לסייפי עמק יזרעאל באליפות אירופה באוסטריה. איו כהן סיים במקום התשיעי בעולם. מנהל מחלקת הספורט “ההישגים הם עוד חותמת מקצועית לעבודה המצוינת  שעושים מאמני הסייף בשלושת המוקדים בכפר יהושע, שמשית ושריד”. 

איו כהן
סייפי עמק יזרעאל. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

בשבוע  שעבר חזרו שלושה סייפים ממועדון הסיוף של עמק יזרעאל מאליפות אירופה לקאדטים שהתקיימה באוסטריה. הסייפים איו כהן ,אוהד עטיה ובועז צפריר  יצאו לאליפות עם המאמן הראשי של הענף – שלומי אייל, והיו בן 280 סייפים שהגיעו לתחרות  מ – 29 מדינות. הסייפים היזרעאלים  קצרו הישגים  מרשימים כאשר בועז צפריר ואוהד עטיה מצליחים לנצח מספר קרבות מול יריבים ממדינות מובילות באירופה. גולת הכותרת בתחרות היו הישגו האדיר של איו כהן אשר סיים במקום ה9 בעולם והיה רחוק ניצחון אחד מהתמודדות על מדלייה. כהן ניצח למעלה מעשרה קרבות(כולם באותו יום) עד שנוצח בידי סייף צרפתי שבסוף היום היה בין זוכי המדליות.

שלומי אייל המאמן הראשי של הענף ובעל ניסיון של שניים כמאמן וסייף מקצועי, סיכם את האליפות בהתרגשות רבה: “הישגו של איו כהן הוא אדיר בהתחשב בכך שהוא מגיע ממועדון צנוע כמו עמק יזרעאל וממדינת ישראל שאינה מפותחת בענף הסייף כמו מדינות אחרות”.

ארז ביטמן, מנהל מחלקת הספורט ברך את שלושת הסייפים על ההישגים המרשימים ואמר: “ההישגים הם עוד חותמת מקצועית לעבודה המצוינת  שעושים שלומי אייל ובועז אליס מאמני הסייף בשלושת המוקדים בכפר יהושע, שמשית ושריד. אנו מזמינים סייפים נוספים להצטרף לאחד ממוקדי האימונים המועצתיים” .

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter