באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: יכולים לעבוד

עמק יזרעאל: יכולים לעבוד

פינות עבודה חדשות ומאובזרות למורים, נחנכו השבוע בבית הספר ‘עמקים תבור’ שבקיבוץ מזרע. אייל בצר: “אנו רואים חשיבות רבה בפינות הללו שמאפשרות עבודה שקטה ונעימה למורים”.

השבוע נחנכו בטקס חגיגי פינות עבודה למורי בית הספר התיכון ‘עמקים תבור’ שבקיבוץ מזרע. הטקס התקיים במעמד ראש המועצה האזורית, אייל בצר, מנהלת אגף החינוך – רחל שחורי, מנהל בית הספר דודו גורן, מנהלת החטיבה – ניצן בן זאב, מורים ואנשי צוות. פינות העבודה החדשות והמאובזרות מאפשרות למורים חלל שקט ואישי בו הם יכולים לעבוד ולאחסן את חפציהם וכן לחבר מחשבים לעבודה. מנהל בית הספר, דודו גורן, ברך את השותפים לפרוייקט והודה על השדרוג שמאפשרות פינות העבודה לעבודתם השוטפת של המורים בבית הספר.

ארגון המורים
פינת עבודה בעמקים תבור. צילום: רחלי אבידוב

מנהלת החטיבה ניצן בן זאב, ברכה ואמרה: “פינות העבודה שקיבלנו מארגון המורים בשיתוף המועצה צוידו ברוחב לב בכל מה שמורה צריך על מנת להרגיש שיש לו מקום מאובזר ומותאם לצרכים שלו. המורים היו המומים כשהם ראו את המקום. מי שלא עובד בהוראה מתקשה להבין את המשמעות של העובדה שלמורה יש מקום להניח בו את התיק שלו, את החפצים שלו, את המבחנים, את התמונה של הילדים שלו . שיש לו כסא משלו, סלסילת אשפה משלו, מגירה משלו. זה משהו שאמור להיות ברור מאליו אבל מורים התרגלו שאין להם. שלא מגיע להם. שאף אחד לא חושב שהם צריכים. זהו שינוי דרמטי בתנאי העבודה שלנו”.

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, ברך את המורים בשנה טובה ואמר: “אנו רואים חשיבות רבה בפינות הללו שמאפשרות עבודה שקטה ונעימה למורים. בית הספר עמקים תבור עובר בשנים האחרונות תנופת בנייה שתמשיך גם בשנים הקרובות, לרווחת התלמידים והמורים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter