באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: יישוב עם פיאצה

עמק יזרעאל: יישוב עם פיאצה

היישוב שמשית חנך השבוע את פרוייקט מבנה המשרדים, מועדוני הנוער והכיכר המרכזית. ראש המועצה, אייל בצר: “אני שמח לראות את הצמיחה וההתפתחות בשמשית“.

השבוע נחנכו בשמשית מבנה המשרדים, מועדוני נוער והכיכר המרכזית של היישוב וזאת שבועות ספורים לאחר שהיישוב חגג יום הולדת 14. במסגרת הבנייה החדשה שהושלמה, שופץ מועדון הנוער של היישוב והפך להיות מועדון קהילתי שישמש את היישוב בארועים והתכנסויות, וכן שופצה הקומה העליונה של המבנה והוסבה למועדוני נוער. משרדי היישוב, לאחר 14 שנים בהם היו במבנה יביל, עברו למבנה קבע וכיכר היישוב המחברת בין פארק היונה למבנה המשודרג עברה פיתוח ובנייה והפכה לרחבה מרווחת ויפה.

שמשית
משרדי היישוב החדשים. צילום: ישראל פרץ.

איריס גרומן, מזכירת היישוב ציינה כי הפרוייקט כולו מסתכם בהשקעה של כ- 4.4 מיליון ₪  שהגיעו מקופת היישוב ומהמועצה האזורית. גרומן הודתה למועצה האזורית ולראש המועצה על התמיכה, ההשתתפות וליווי הפרוייקט וכן למחלקת ההנדסה במועצה. גרומן: “היה לנו תענוג לעבוד עם כל בעלי התפקידים שליוו אותנו, זה איננו מובן מאליו”.

אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, ברך ואמר: “שמשית חגגה רק לאחרונה יום הולדת 14. אנחנו מאוד גאים ביישוב הזה ויכולים סוף סוף לומר שיש לנו בעמק ישוב עם פיאצה. אני מאחל לכולנו שנמשיך ללוות את ההתפתחות של היישוב הזה, שיהיה בשעה טובה”.
צוות המועצה, הקבלנים וועד היישוב ערכו סיור בבניין המשופץ, במועדוני הנוער, במשרדי המזכירות ובמועדון הקהילתי וכן התרשמו מהכיכר החדשה. בצר: “אנו מלווים את היישוב שמשית מימיו הראשונים, עוד משלב התכנון ושמחים לראות את הצמיחה וההתפתחות במקום”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter