באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: יוקמו פארקי תעשייה משותפים למועצה ולישובים השכנים

עמק יזרעאל: יוקמו פארקי תעשייה משותפים למועצה ולישובים השכנים

המועצה האזורית עמק יזרעאל תקים אזורי תעשיה משותפים עם איכסל ועם בית זרזיר. אייל בצר ” בעקבות ההצלחה המשותפת עם עפולה בפיתוח וניהול פארק התעשייה “אלון תבור” ניישם את המודל להקמת פארקי תעשייה משותפים עם הרשויות שכנות נוספות”

במהלך יום עיון של מנהלת פארק התעשייה “אלון תבור”, בשיתוף עם פירמת רו”ח  BDO שהתקיים בעמק יזרעאל, מסר ראש מוא”ז עמק יזרעאל אייל בצר, כי בכוונתו ליישם את מודל פארק התעשייה “אלון תבור” המשותף עם עירית עפולה, לפיתוח אזורי תעשייה נוספים. אייל בצר ראש מועצה אזורית עמק יזרעאל: “בעקבות ההצלחה המשותפת עם עפולה בפיתוח וניהול פארק התעשייה “אלון תבור” ניישם את המודל להקמת פארקי תעשייה משותפים עם הרשויות השכנות מבית זרזיר ואיכסל”.

אזורי תעשייה משותפים
אייל בצר בכנס. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

 מדובר בהקמה, בפיתוח וניהול של אזורי תעשייה משותפים עם הרשויות השכנות: בית זרזיר ואיכסל. לדבריו, פארק תעשייה נוסף הפועל במשותף עם מגדל העמק “שגיא 2000″ זוכה להצלחה ולביקושים מחברות ומפעלים ממרכז הארץ שמבקשים להיקלט בו. עוד במהלך הכנס הרצה רו”ח דורון שטיין, שותף בכיר בפירמת רו”ח BDO זיו האפט ומנהל המגזר ההתיישבותי בפני עשרות המשתתפים- מנהלי המפעלים מ”אלון תבור”, “שגיא 2000 “, ומאזור התעשייה ציפורית, כיצד ניתן לקרוא, לנתח ולהבין דוחות כספיים. עוד הרצו ביום העיון: הדס אפשטיין, בנושא “אסטרטגיה פורצת דרך”, רו”ח ארז עיני בנושא “חוקי עידוד ותמריצים ממשלתיים” ועוד.

 לדברי אברהם ברקן, מנכ”ל מנהלת פארק התעשייה אלון תבור, שארגן את הכנס, מספר המשתתפים הגדול, מעל ל- 40 מנהלים בכירים שבאו לכנס המקצועי הם עדות להצלחתו ולקיום ימי עיון נוספים בעתיד במסגרת מטרות המנהלת להרחיב את הידע המקצועי לטובת התעשיינים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter