באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: טילים במזרע, רקטות בעין דור ופגיעה במיכל אמוניה

עמק יזרעאל: טילים במזרע, רקטות בעין דור ופגיעה במיכל אמוניה

במועצה האזורית עמק יזרעאל ערכו תרגיל פתע במסגרת תרגיל החירום הלאומי. בצר “כל תרגיל שעורכת המועצה משפר את מוכנותה לחירום”

תרחישי החירום של פגיעת טילים ורקטות בקיבוץ מזרע וקיבוץ עין דור ופגיעה קשה במיכל אמוניה הנמצא בשטח המועצה, עמדו במוקד תרגיל חירום רחב היקף שערכה המועצה האזורית עמק יזרעאל בערב יום שני האחרון. כמה דקות לאחר שנשמעה הצפירה הארצית שתרגלה את התושבים במעבר למקלטים וחדרים ממוגנים, קיבל כל

תרגיל חרום
צוות החרום במטה המל”ח. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

צוות החירום של המועצה האזורית קריאה להתייצב במטה המל”ח האזורי. ההתייצבות הייתה מיידית ומלאה. עם ההגעה לבית המועצה, תורגלו מנהלי המכלולים בתרחישי החירום במהלך מספר שעות על פי הנחיות שהתקבלו מרשות החירום הלאומית. יאסר גדבאן, ראש נפת צפון ברשות החירום הלאומית ציין לטובה את מוכנות המועצה לחירום ואת ההתייצבות המהירה של עובדי המועצה לתרגיל ואת עבודת המכלולים.

ראש המועצה, אייל בצר אמר בסיכום התרגיל: “כל תרגיל שעורכת המועצה משפר את מוכנותה לחירום. הייתה כאן התייצבות מצויינת ועבודה יפה וזה מעיד על עלייה במוכנות שלנו לחירום, בתקווה כמובן, שלא נצטרך”. בצר הודה לנציגי רשות החירום הלאומית ופיקוד העורף וציין כי עבודת התכלול שעושה רשות החירום הלאומית מורגשת היטב בשטח ומסייעת לשיפור המוכנות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter