באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: השניה בעיצוב

עמק יזרעאל: השניה בעיצוב

שיר סלעית, בוגרת “העמק המערבי”, זכתה במקום שני בתחרות עיצוב של משרד החינוך. סלעית ” זה מאוד מרגש. לא ציפיתי לזכייה הייתה תחרות מאוד קשה והמון עבודות של אנשים מוכשרים”

שיר סלעית,  בוגרת, מגמה לאמנות ועיצוב בבית הספר העמק המערבי ביפעת, זכתה במקום השני בתחרות עיצוב ארצית של משרד החינוך. בתחרות, הציגה סלעית את פרוייקט סיום השנה שלה: ה”שימשוב”, מילה חדשה שהמציאה לטובת העבודה.

תחרות עיצוב
שיר סלעית עם עבודות העיצוב. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

סלעית: “המשמעות של המילה שימישוב – שימוש חוזר בחפצים שנמצאים אצלנו ביום יום, קופסאות שימורים, קורנפלקס. המצאתי מילה חדשה – שימשוב כי אין מילה בעברית שמסבירה שימוש מחדש”. במסגרת הפרוייקט, הציגה סלעית שפע של אפשרויות לשימוש חוזר של חפצים קיימים: “הרעיון היה לקחת את הקיים ולברוא ממנו חדש”, מסבירה סלעית, שהציגה את הפרויקט בתערוכת סוף השנה בבית ספר וגם בתחרות של משרד החינוך בה הציגו תלמידי יב’ מכל הארץ. סלעית, שהגיעה למקום השני הארצי, הופתעה, המשפחה, קצת פחות: “זה מאוד מרגש. לא ציפיתי לזכייה הייתה תחרות מאוד קשה והמון עבודות של אנשים מוכשרים, לכן זה משמח מאוד”, אמרה סלעית והוסיפה: “בנימוקי השופטים הייתה התייחסות  לכך שיצרתי מילה חדשה ונכנסתי לפרטים קטנים מאוד”.

אנה שיגלוב, מורתה של סלעית והמנחה בפרוייקט אמרה: “אנחנו מאוד גאים בשיר. אנחנו עושים עם התלמידים שלנו תהליך מאוד ארוך ויפה החל מפיתוח הרעיון ועד יצירת המוצר ואנחנו מרגישים שהתלמידים שלנו מגלים עולם חדש ומחדדים את זוויות הראייה שלהם. שיר יצרה פרוייקט יצירתי מאוד ונהניתי לעבוד איתה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter