באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: הקייטנה הכי מיוחדת

עמק יזרעאל: הקייטנה הכי מיוחדת

הסתיים בהצלחה מחזור שני של קייטנת כיף לי בעמק, לילדים בעלי צרכים מיוחדים. מרכזת הפרויקט ” ואנו מקווים שזו תחילתה של מסורת נפלאה שתביא גם להגברת המודעות לילדים בעלי הצרכים המיוחדים”

לפני כשבוע הסתיים מחזור שני של “קייטנת כייף מיוחד לי בעמק” ,קייטנה לילדים בעלי צרכים מיוחדים ביוזמת המועצה האזורית עמק יזרעאל. את הקייטנה מפעילה מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים במועצה בשיתוף אגף החינוך, והשתתפו בה 15 ילדים בגילאי 7-17 בעלי מוגבלויות שונות כקשיי תקשורת, מוגבלות שכלית ונכויות פיזיות.

כיף לי בעמק
ילדי הקייטנה. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

הקייטנה בת 5 ימים רוכזה על ידי עו”ס דקלה יוחאי-רוטמן ובליווי מתנדבים בני גילאים שונים מנוער ועד גמלאים בפנסיה ,שליוו את הילדים במסירות רבה ובעזרה בניידות, האכלה, השגחה, משחק ועוד. המשתתפים נהנו ממגוון פעילויות כסדנאות ביישובים ,ביקור בראש הנקרה, פארק המים שפיים ,שייט ורחצה בחוף עין – גב ועוד. חברת טויס-אר-אס באדיבות המנכ”ל עדי רגב ,תרמו בנדיבות אביזרים רבים לפעילות במים, חומרי יצירה ומשחק שהרחיבו את מגוון הפעילויות והנעימו את זמנם של הילדים והמתנדבים במהלך ימי הקייטנה.

לראשונה אירחו את הקייטנה ישובים מהעמק (הסוללים ורמת דוד)בלטו בהתנדבותם בני נוער מהיישוב שמשית וכן עובדי המועצה, מחלקת הביטחון ומחלקת הנוער, שלקחו חלק פעיל וליוו את הקייטנה במשך יום שלם.

עדילי פרי, עו”ס מרכזת הפרויקט מטעם מחלקת הרווחה סיכמה את הקייטנה ואמרה השבוע: “מטרת הקייטנה לאפשר לילדים שבוע נוסף של פעילות עשירה ולהורים להתפנות מנטל הטיפול היומיומי לבילוי עם בני המשפחה האחרים. השנה נרתמו להתנדבות ארגונים מהעמק (מכללת הגליל) וכן ישובים ועובדי המועצה ואנו מקווים שזו תחילתה של מסורת נפלאה שתביא גם להגברת המודעות לילדים בעלי הצרכים המיוחדים ובני משפחותיהם ולשילובם בקהילה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter