באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: המליאה החדשה החלה לפעול

עמק יזרעאל: המליאה החדשה החלה לפעול

מליאת המועצה האזורית עמק יזרעאל התכנסה ביום ראשון השבוע, לישיבה ראשונה מאז הבחירות. עידו דורי וחנה פרידמן נבחרו שוב, ברב קולות לתפקיד הסגנים. דורי ישמש גם בתפקיד ממלא מקום ראש המועצה

חברי מועצה
ישיבת פתיחת הקדנציה בעמק יזרעאל. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל.

השבוע התכנסה לראשונה מאז הבחירות, מליאת המועצה האזורית עמק יזרעאל. לישיבה הראשונה והחגיגית הוזמנו חברי מליאה שסיימו את כהונתם ומחליפיהם החדשים מהיישובים השונים.
אייל בצר, ראש המועצה האזורית, שנבחר ברוב של 81%, ברך את חברי המליאה ואמר: “ברכות לחברי המליאה החדשים – חברי המליאה תורמים רבות לאורך חמש שנות כהונתם. הם יושבים בועדות רבות ובהתנדבות מלאה מהווים חלק מהעשייה הענפה של המועצה. אני מצפה שגם המליאה החדשה תתרום את תרומתה”.
בצר הוסיף והודה לחברי המליאה היוצאים: “אני מודה לכם על התרומה למועצה ולתושביה, חמש שנות התנדבות הם פרק זמן ארוך ומשמעותי ומדובר בהתנדבות שאיננה מובנת מאליה”. בצר העניק לחברי המליאה היוצאים שי צנוע ופתח את ישיבת המליאה הראשונה לשנת 2014. במהלך הישיבה, הצביעו חברי המליאה על בחירת סגני ראש המועצה – חנה פרידמן ועידו דורי נבחרו שוב לתפקיד הסגנים ברוב קולות. דורי ישמש גם כממלא מקום ראש המועצה האזורית. לאחר מכן שמעו חברי המליאה על נהלי העבודה במועצה מפי היועצת המשפטית, צוותו לחלק מוועדות המועצה והחלו לדון ולהצביע בעניינים השוטפים של המועצה האזורית.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter