באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: דמי חנוכה למועדוני הנוער

עמק יזרעאל: דמי חנוכה למועדוני הנוער

המועצה האזורית עמק יזרעאל בשיתוף תכנית “עיר ללא אלימות” העניקו למועדוני הנוער בכל יישובי המועצה שי לחג החנוכה – שולחן פינג פונג וערכת משחקי חברה

השבוע זכו מועדוני הנוער בכל יישובי המועצה לדמי חנוכה מהמועצה האזורית ומתכנית “עיר ללא אלימות” : ערכה של 21 משחקי חברה ושולחן פינג פונג או כדורגל שולחני על פי בחירה. העלות הכוללת של ערכות המשחקים היא כ-100,000 ₪.

המועצה רכשה משחקי חברה עבור המועדונים
ראש המועצה, אייל בצר, מעניק את הערכה לבני הנוער. צילום: ישראל פרץ

אודי שניצר רכז נוער אזורי סיפר : “בעקבות בקשה שעלתה מבני הנוער והמדריכים הבוגרים (מד”בים) ביישובים, רכשנו ערכות משחק הכוללות שולחנות פינג פונג או כדורגל שולחני ומשחקי קופסה וחברה, בעלות כוללת של 2500 ש”ח לערכה. המשחקים יסייעו לעבודת המד”בים ביישובים”.

מיכל ניר-ארבץ מנהלת תכנית “עיר ללא אלימות” במועצה אמרה : “הערכות למועדוני הנוער נרכשו מתוך עקרון הבסיס של התכנית לתחום הפנאי “ילדים עסוקים לא ‘מעסיקים’ אותנו”. המשחקים יסייעו לצמצום גילויי אלימות בקרב בני הנוער ולהפניית המרץ לאפיקים חיוביים. ”

השבוע העניק ראש המועצה אייל בצר את ערכת המשחקים המיוחדת לנוער שמשית במסגרת סיור שערך ביישוב. הוא אמר: “בשמשית , היישוב הגדול ביותר ביישובינו יש בני נוער רבים ואני שמח להעניק להם ול-37 היישובים הנוספים את מתנת החג הזו. ערכת המשחקים תוסיף אור למועדוני הנוער ותקדם את רווחת בני הנוער ביישובינו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter