באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: גאווה באוויר

עמק יזרעאל: גאווה באוויר

קרב סגן י עמק יזרעאל

במצעד המסדרים בבסיס חיל האוויר קיבלו שניים מבני העמק את הכנפיים הנכספות

גאווה גדולה במועצה האזורית עמק יזרעאל, שניים מבני העמק, סיימו קורס טיס ועמדו על מגרש המסדרים בבסיס חיל האוויר, לקבלת כנפי הטיסה במסדר הכנפיים“.

התרגשות רבה נרשמה במועצה וביישובים בהם מתגוררים הטייסים החדשים. שני מסיימי קורס הטיס הם סגן י‘, שסיים את הקורס כטייס קרב וסגן סכנווט קרב.

סגן י בן 22 מתגורר ביישוב קהילתי במועצה, סיים השבוע בהצלחה את קורס 183 כטייס קרב. במסגרת לימודיו התיכוניים הרחיב את המגמות פיזיקה ומדעי המחשב. בנוסף ללימודיו, היה פעיל בתנועת הנוערבני המושביםשבה היה חניך וגם הדריך שלוש שנים. הוא שיחק במועדון הכדורסלעמק יזרעאלובזמנו הפנוי אוהב לנגן בגיטרה בפסנתר, לשיר ולשחק כדורסל.

למפגש עם מפקד חיל האוויר, האלוף עמיקם נורקין, אליו מביאים הבוגרים דמות שהשפיעה עליהם בחייהם, הוא בחר להביא את המחנך שלו מהתיכון.

סגן ס בן 22, מתגורר אף הוא ביישוב קהילתי במועצה, סיים בהצלחה את קורס 183 כנווט קרב. יש לו אח גדול שמשרת אף הוא כנווט קרב. במסגרת לימודיו התיכוניים הרחיב את מגמת פיזיקה, התנדב בתנועת הנוערבני המושביםוגם הוא בוגר מועדון הכדורסלעמק יזרעאל‘. בזמנו הפנוי אוהב לשחק כדורסל.

למפגש עם מפקד חיל האוויר, בחר להביא את המחנך שלו מהתיכון אשר היווה עבורו דמות מלמדת ומשמעותית.

ראש המועצה האזורית אייל בצר, אמר עם קבלת ההודעה על בוגרי הקורס בני העמק: “זו גאווה אמיתית בכל שנה מחדש, כאשר בין מסיימי הקורס, בוגרים בני העמק. כולם גדלו והתחנכו כאן, ינקו וספגו ערכים מהבית ומהסביבה בה גדלו. הלב מתרחב, מכל בוגרינו המשתלבים במקומות הראויים והמצוינים ביותר בשירותם הצבאי ולאחריו. אנו גאים בכולכם! שאו ברכה ושמרו על עצמכם“.

צילום: דוברות מ.א. עמק יזרעאל

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter