באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בתי הספר העל יסודיים בעמק יזרעאל משנים את מתכונת הלמידה

בתי הספר העל יסודיים בעמק יזרעאל משנים את מתכונת הלמידה

בתי הספר העל יסודיים במועצה האזורית עמק יזרעאל משנים את מתווה הלמידה בשל העלייה בתחלואה בקורונה בבתי הספר וחוזרים ללמידה במתווה מצומצם.

לנוכח הסיכון המסתמן של חזרת נגיף הקורונה באופן ממוקד אל בתי הספר, ערכו בתקופה האחרונה מנהלי בתי הספר במועצה התאמות וביצעו היערכות מוקדמת ללמידה במצב הנוכחי, וזאת מתוך הבנה כי יש להתאים את אופן הלמידה לרמת הסיכון בבתי הספר על ידי פיצול הכיתות והשכבות לקבוצות קטנות במטרה למנוע הידבקות המונית.

לפי המתווה החדש, החל מהיום ילמדו תלמידי כיתות ז‘-יבבתי הספר ויצו נהלל ועמקים תבור לסירוגיןיום כן ויום לאובקבוצות קטנות. בימים שבהם התלמידים לא יגיעו לבתי הספר הם ילמדו בהוראה מקוונת. תלמידי כיתות יא ויב ימשיכו ללמוד במתכונת רגילה לקראת בחינות הבגרות.
בבית הספר העמק המערבי ילמדו תלמידי כיתות ז‘-יבמתכונת של ימים מקוצרים בשל הקושי בעטיית מסכות במשך כל שעות היום, כאשר חלק מהשיעורים יילמדו בחצאי כיתות או במספר מצומצם של תלמידים. תלמידי כיתות יא ויב ימשיכו ללמוד במתכונת רגילה ובחינות המתכונת יתקיימו באופן המאפשר הורדת מסכות.
ההסעות אל בתי הספר ומהם ממשיכים לפעול כרגיל.

מתווה הלימודים בבתי הספר היסודיים בעמק יזרעאל ממשיך לפעול במתכונת הרגילה.


אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל: “המועצה סומכת על המנהלים והצוותים החינוכיים, תתמוך ותסייע במימוש מדיניות חינוכית ובריאותית מיטבית עבור התלמידים, תוך התאמת אופן הלמידה לרמת הסיכון“.

בית הספר העמק המערבי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter