באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: בלשי העמק בפסטיבל חלב ודבש

עמק יזרעאל: בלשי העמק בפסטיבל חלב ודבש

משחק חוויתי חדש בשם ‘בלשי העמק’ יושק בפסטיבל חלב ודבש הקרוב. במסגרת המשחק מטיילים המשתתפים בעמק יזרעאל, חוקרים את אתריו, נוגעים בהיסטוריה, ויכולים גם לזכות בפרסים.

השנה ,לצד שפע החוויות, האירועים, הטיולים וההפתעות הרגילות בפסטיבל חלב ודבש, גאה המועצה האזורית עמק יזרעאל לחנוך את “בלשי העמק”, משחק חווייתי לכל המשפחה הנערך באתרים שונים באזור, חלקם פחות מוכרים לקהל הרחב. שבילי טיול קסומים, אתרים היסטוריים מפתיעים, נופים מעוררי השראה ושפע של הרפתקאות לכל

בלשי העמק
תל שמרון, אחת התחנות במשחק. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

המשפחה . כל אלו ממתינים למי שיתמסרו לחידון “בלשי העמק”, המשלב חוויה משפחתית נפלאה והיכרות בלתי שגרתית עם מרחבי עמק יזרעאל.

לוח המשחק, המצורף לחוברת פסטיבל “חלב ודבש”, הנערך זו הפעם ה-13, ייקח את המטיילים אל שישה אתרים מיוחדים בעמק: שביל נחל ציפורי (שמשית), תל שמרון, יצירת הפסיפס בכפר יהושע, אנדרטת אלכסנדר זייד, “החצר הגדולה” במרחביה ומצפור נחל תבור. המשתתפים יחקרו כל אחד מהאתרים על מנת לחשוף את פתרון החידה המופיעה בלוח המשחק, וירכיבו מילת קוד. המשחק הוא אמנם נושא פרסים כשהפרס הראשון הוא טיסה משפחתית (שלושה כרטיסים) בכדור פורח, אך הפרס האמיתי הוא החוויה המשפחתית.

הטיסה בכדור הפורח נערכת בין הגלבוע לתבור – מעל נופיו המרהיבים של עמק יזרעאל, והיא כוללת חוויה בלתי נשכחת של ניפוח הבלון, השכם בבוקר. בסיום הטיסה תתקיים ארוחת בוקר מסורתית של הבלונאים. כמו כן, יחולקו תעודות טיסה ושי ייחודי למזכרת. הטיסה בכדור הפורח מהווה הזדמנות מצוינת לזכות במבטים מגבוה על הנופים שבהם ביקרו הזוכים, ולקבל פרספקטיבה חדשה ועוצרת נשימה על המרחב היפה והמיוחד ביותר בארץ. חוברת הפסטיבל מחולקת לכל תושב בעמק בדיוור ישיר. ניתן גם להוריד את המפה מאתר האינטרנט של המועצה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter