באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: אביתר שחורי מהרדוף אלוף סבב נייקי הישראלי בטניס

עמק יזרעאל: אביתר שחורי מהרדוף אלוף סבב נייקי הישראלי בטניס

אביתר שחורי מהרדוף זכה השבוע בתחרות סבב נייקי בטניס שנערכה בהדר יוסף. שחורי ” הוכחתי לעצמי כי מקומי בין השחקנים הטובים בארץ. אני ממשיך לעבוד יש לי עוד הרבה מטרות להשיג”

בסוף השבוע שעבר התקיימה בהדר יוסף תחרות המאסטרס של סבב נייקי הארצי בטניס בהשתתפות 8 השחקנים הטובים בארץ בגילאי 12 ו- 14. אביתר שחורי בן ה 14 מהרדוף, שהשתתף בתחרות מטעם האקדמיה לטניס בגבעת אלה זכה במקום הראשון בתחרות.

אביתר שחורי
משתתפי משחק הגמר. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

אביתר התחיל את שנת 2013 כשהיה מדורג במקום ה- 22 בארץ. במהלך השנה שיפר מעמדו והתקדם בצורה הדרגתית שמתאימה לצורת העבודה של האקדמיה לטניס.  במהלך השנה עלה לשלב חצי הגמר בתחרות בינלאומית שנערכה ברעננה, ובמהלך הקיץ האחרון זכה בשתי תחרויות אזוריות ובמקום השני בתחרות הארצית המסכמת את הקיץ.

תחרות סבב הנייק אינה תורמת לדירוג הארצי אך מפגישה את שמונת השחקנים הטובים בארץ לפי גילאים. אביתר, שנכנס לתחרות בזכות התוצאה שעשה בתחרות הארצית האחרונה, דורג במקום ה- 8 בתחרות. בשלב המוקדם, ניצח את השחקנים המדורגים במקומות ה- 1, 3, 5 בארץ.

בשלב הגמר פגש את פבל סמידוצקיך מבאר שבע המדורג 2 בארץ לגילאי 14 וניצח אותו במשחק חד צדדי בתוצאה 6:2 6:1

לאחר המשחק אמר שחורי: “אני מאוד מרוצה. הוכחתי לעצמי כי מקומי בין השחקנים הטובים בארץ. מבחינתי אני ממשיך לעבוד יש עוד הרבה מטרות להשיג”.

אלעד טננבאום, מאמנו של שחורי, התייחס לנצחון ואמר: “מדובר בתוצאה מעולה. אביתר ילד מאוד מוכשר שעובד מאוד קשה ואני מאמין כי יש לו יכולת להגיע לרמות הגבוהות ביותר. אסור להסתנוור מהמעמד וצריכים להמשיך לעבוד אפילו קשה יותר”.

ארז ביטמן, מנהל מחלקת הספורט במועצה ברך על הזכייה ואמר השבוע: “אין ספק שמדובר בהישג אדיר בקנה מידה ארצי, המראה על העבודה המסורה של המאמן אלעד טננבאום וכן של אביתר המשקיע שעות רבות באימונים על מנת להגיע לצמרת הטניס הישראלי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter