באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

על קונספירציות, נחיתה על הירח ועב”מים

על קונספירציות, נחיתה על הירח ועב”מים

 בכירי המרצים של אורנים בהרצאות לייליות בפאב ברברוסה ברמת ישי יום רביעי 4.11.15 בשעה 21:00

עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית, נפתחת שוב סדרת ההרצאות (הקלות) של מרצים ממכלת אורנים בפאב ברברוסה ברמת ישי.

כזכור, גם אנשי אורנים וגם חברי אגודת הסטודנטים שהאמינו מלכתחילה ביוזמה, לא שיערו איזו הצלחה תהייה לסדרת ההרצאות שהחלה בשנה שעברה. הסדרה שהחלה בקטן ובהיסוס, הפכה תוך זמן קצר מאוד להצלחה גדולה – צעירים מכל הסביבה מגיעים להקשיב ולהתדיין עם מרצים בכירים ממכללת אורנים במפגשים ליליים בפאב הברברוסה. ההרצאות והדיונים הם מרתקים ועוסקים בנושאים אקטואליים המשתנים בכל שבוע – ומסתבר שהבליינים במקום הם צעירים חושבים, אינטליגנטים ובעלי ערכים.

למפגש הראשון, שיתקיים ביום ד’, 4.11, יגיע מנכ”ל המכללה, קובי אלדר, שישוחח על הנושא ‘תאוריות קונספירציה – הבל הבלים או מציאות מטרידה?”. קונספירציה, או קשירת קשר, היא תכנון של שני אנשים או יותר לבצע פעולה הנוגדת את החוק, בדרך כלל תוך הטלת האשמה על האחר. במהלך השיחה יזכיר אלדר מספר תיאוריות קונספירציה מפורסמות, כמו רצח קנדי, הנחיתה על הירח, רצח רבין, הפלת בנייני התאומים, תופעת העב”מים עוד. (טיפ מאלדר – לא כל תיאוריות הקונספירציה הזויות כפי שזה נדמה בשמיעה ראשונה).

האורחת הבאה (11.11) היא ד”ר יעל אברהמי, ראש החוג למקרא, בהרצאה “ממגדל בבל ועד לבוב מרלי”. פאב ברברוסה יעניק הטבות והנחות לסטודנטים, ומשעה 21:00 כל הבר בחצי מחיר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter