באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עיריית יקנעם נפרדה מעו”ס גרי בכר ז”ל

עיריית יקנעם נפרדה מעו”ס גרי בכר ז”ל

גרי שימש כעשור עו”ס ומילא שורה ארוכה של תפקידים באגף לשירותים חברתיים עבור נוער בסיכון. לאחר פרישתו לגמלאות המשיך להיות חלק בלתי נפרד מהאגף והוביל פרויקטים.

עיריית יקנעם נפרדה השבוע מעו”ס שלה גרשון ישראל בכר שהלך השבוע לעולמו.

גרי ז”ל עבד באגף לשירותים חברתיים של העירייה במשך כעשר שנים במהלכן מילא שורה ארוכה של תפקידים. גרי ששימש כעו”ס נוער, דאג בין היתר לנוער בסיכון, ריכז את מועדון הצד השני (מועדון לנערים), ניהל והוביל פרויקטים עם חברות ההיי טק להעצמת הנוער, דאג לשילוב נוער בתעסוקה, ריכז את חדר קשר ודאג לחיזוק הקשר בין הורים לילדיהם ועוד. לאחר פרישתו לגמלאות המשיך גרי לעבוד עם אגף הרווחה כאשר החליף עובדת שיצאה לחופשת לידה, וניהל פרויקטים מגוונים לטובת הקהילה. בהמשך שימש כרכז התנדבות עד שנפטר.

גרי עבד במקצועיות רבה, אכפתיות עצומה ורגישות אינסופית. הוא תמיד נלחם שהנערים שבטיפולו יקבלו את הטוב ביותר, האמין בהם לאורך כל הדרך, והם האמינו בו.

באגף לשירותים חברתיים קיבלו את הבשורה המרה בכאב רב והכינו מצגת לזכרו. בדברי ההספד כתבו: “אנחנו נפרדים ממך אבל לא באמת מבינים”, והוסיפו ש”ליבו פועם בתוך קירות האגף ובחדרי הלב שלנו”. באגף שיבחו את עבודתו המעולה של גרי שתמיד “ידע לקרוא את המציאות בעין נכונה, לחבר את הפרטים, לראות את העומק וגם את המכלול”. באגף ציינו את נדיבות ליבו ואת פתיחותו לכולם ואמרו שהיה עו”ס עם נשמה, עשיר בידע בכל נושא. איש שיחה מרתק, חכם, סקרן וקשוב. באגף הזכירו גם את חוש ההומור המפותח שלו ושהיה שנון וכיפי, חבר טוב של כולם שהיה עוזב הכל ובא לסייע שצריך”.

גרי בכר הותיר אחריו אישה, שתי בנות ונכדות . יהי זכרו ברוך.

ראש העיר יקנעם, סימון אלפסי:

“קשה לדבר על גרי בלשון עבר. לגרי הייתה תרומה רבה לבני נוער ביישוב שעבד איתם, והוא היה עבורם מחנך ומורה דרך, ויצק אצלם ערכים של התנדבות. גרי היה איש של אנשים. הנערים בהם טיפל אהבו אותו מאוד וזה היה הדדי. גרי מילא את תפקידיו במסירות ואהבה רבה. העובדה שהמשכנו להעסיקו לאחר צאתו לגמלאות מוכיחה כמה אהבנו אותו והיינו מרוצים ממנו. אני מוקיר את זכרו  ומשתתף בצער המשפחה. יהי זכרו ברוך”.

מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיריית יקנעם, תמי ראש:

“גרי  איננו הראש והלב לא תופסים שזה יכול לקרות. איבדנו עו”ס עם נשמה שעדין רצה להמשיך לחלום חלומות ולהגשימם.  העצב מציף את הלב והעין לא נשארת יבשה. זוכרים את נדיבותך ומקצועיותך. פיתחת את מרכז הקשר, כשחיזוק הקשר בין הורים לילדיהם הוא נר לרגליך והובלת במקצועיות ורגישות אינסופית את המקום. לא נשכח איך תמיד נלחמת עבור הנערים שבטיפולך, שיקבלו את הטוב ביותר שאפשר. לעולם לא ויתרת להם ועליהם. מועדון הנוערהצד השניהיה סיפור האהבה שלך עם הנערים, שהמקום הזה עבורם היה הבית השני. דיברת אליהם בכבוד ובגובה העיניים. זה כל כך לא מובן מאליו.  למדנו ממך כל כך הרבה. חבר טוב היית לנו, למדנו ממך צניעות וענווה, אהבת חיים. היית איש בלי גיל ואיש מלא גיל. הנמרצות שלך הייתה של איש צעיר. אף אחד לא האמין לגילך האמיתיואף אחד לא יכול עדיין לתפוס שהלכת. תושבי יקנעם בכלל והנוער בפרט זכו. אנו מוקירים את זכרו ומשתתפים בצער המשפחה . יהי זכרו ברוך”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter