באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עיריית יקנעם מבצעת פרויקטים ביישוב

עיריית יקנעם מבצעת פרויקטים ביישוב

לא עוצרת

עיריית יקנעם מבצעת פרויקטים ביישוב בכ- 50 מיליון ש”ח

עיריית יקנעם ממשיכה בעשייה רצופה, ובימים אלו מבוצעים ברחבי העיר ובפארק ההיי טק פרויקטים בכ- 50 מיליון ₪. העבודות בפרויקטים מבוצעות על ידי העירייה, ועל ידי החברה הכלכלית.

פארק אקסטרים בעלות של כ- 15 מיליון ש”ח

בשכונת שער הגיא נמצאות בעיצומן העבודות לבניית פארק הרכס – פארק אקסטרים על שטח כ- 40 דונם ובעלות של כ- 15 מיליון ₪. הפארק העתידי יכלול בין היתר מתקנים אתגריים, מגרשי משחקים לרבות מגרש מיני פיץ’, שבילי הליכת יער, מדשאות פינות תצפית ועוד. אורכו הכולל של הפארק יעמוד על כ- 600 מטרים. הפארק יתחיל ברחוב “החורש” שבשכונה וימשיך עד לחלקה המערבי.

משלימים את טיילת רבין

בדרך רבין מושלם בימים אלו השלב השלישי והאחרון של פרויקט טיילת רבין מיער אודם ועד ליציאה לכביש 672.  העבודות במקטע זה הן ממעגל התנועה שבדרך רבין ואשר בסמוך להיכל הספורט המפואר ועד ליציאה המערבית מן העיר. העבודות כוללות בין היתר  סלילת שביל הליכה ושביל רכיבה על אופניים, הרחבת הכיכר לשני נתיבים, הסדרת אי תנועה, הסדרת צומת היציאה המערבית, מדרכות, גינון ועוד. העבודות בשלב זה הן על מקטע באורך של כ- 400 מטרים. הצפי לסיום העבודות הוא עד לסוף החודש הבא (אוגוסט). אורכם הכולל של השבילים מיער אודם ועד לכביש 672 הוא כשני קילומטרים. עלות הפרויקט כולו נאמדת בכ- 6.5 מיליון ₪.

15 מיליון ₪ לסלילת כביש יציאה נוספת מפארק היי טק דרום לכיוון מרכז הארץ ודרומה

בעלות של כ- 15 מיליון ₪ מקודם פרויקט סלילת כביש ליציאה נוספת מפארק התעשייה הדרומי לכיוון כביש 6 דרום.  חיבור פארק התעשייה היי טק דרום ליציאה נוספת  לכביש 6 יביא להקלה משמעותית על התנועה במקום. חלק מרכזי מהפרויקט כבר הסתיים, והצפי לסיום כל העבודות ופתיחת הכביש הוא סוף השנה (2020). העבודות כוללות גם הצבת תאורה, סלילת מדרכות ועוד. בנוסף לפרויקט זה, הוקם באזור התעשייה  חניון  למשאיות, אוטובוסים ורכבים פרטיים בעלות של כ- 1.2 מיליון ₪. פרויקט זה נמצא בשלביו הסופיים.

11 מי יודע?

העירייה מקדמת שורה של פרויקטים נוספים בשכונת שער הגיא בעלות של כ- 11 מיליון ₪.  בין הפרויקטים שמבוצעים בשכונה: בניית פארקים ציבוריים,  השלמת פיתוח גני משחקים, פיתוח והסדרת שטחים ציבוריים, הסדרת מעלה מדרגות בין הרחובות השונים, הסדרת שבילים ומדרכות, ועוד. הצפי לסיום כל העבודות כאן הוא עד סוף שנת 2020.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“יקנעם ממשיכה להתפתח ולהשתדרג. בעיר מבוצעים פרויקטים מרכזיים בעלות של כ- 50 מיליון ₪ ואלו יוסיפו לאיכות החיים הגבוהה של התושבים. אנו בונים פארקים, מוסיפים חניות, דואגים לשבילי הליכה ורכיבה על אופניים ומעודדים לספורט בטבע, ובכך דואגים לתת לתושבים את הטוב ביותר. אני שמח שגם בתקופה מאתגרת כזאת אנו ממשיכים לפתח את העיר”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

פארק הרכס

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter