באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ספר: מבצע “תקרא תצליח” : 10 ספרים – ב- 10 שקלים בלבד לספר

ספר: מבצע “תקרא תצליח” : 10 ספרים – ב- 10 שקלים בלבד לספר

ספר: מבצע “תקרא תצליח” של בנק הפועלים וסטימצקי חוזר!
10 ספרים – ב- 10 שקלים בלבד לספר

 במהלך חודש דצמבר 2012,  יתקיים מבצע “תקרא תצליח” של דן חסכן בו יוצעו ללקוחות בנק הפועלים בלבד  10 ספרים ב-10 שקלים כל אחד, בכל סניפי רשת סטימצקי.

 וגם, במסגרת פרויקט תקרא תצליח, משיק בנק הפועלים פעילות חדשה בערוץ הילדים – בטלוויזיה ובאינטרנט וכן בסניפי סטימצקי למשך ארבעה חודשים בלבד (דצמבר-מרץ). במסגרת פעילות זו, הופקו מערכונים בהשתתפות כוכבי ערוץ הילדים בהשראת ארבעה ספרים פופולריים, כאשר בסיומו של כל מערכון תופיע שאלה שתפנה את הצופים לעמוד ייעודי של הבנק באתר ערוץ הילדים.

בנוסף, יציעו כוכבי ערוץ הילדים המלצות על ספרים אהובים, תתקיים תחרות בין הספרים של כל הזמנים ויוצעו המלצות ספרים מטעם רשת סטימצקי, שתמכור 4 ספרים אלו במבצע דצמבר – 3 ספרים ב- 89 ₪ או 4 ספרים ב- 99 ₪:  הרפתקאות הדוד אריה במדבר השוויצרי מאת ינץ לוי, אליפים מאת אסתר שטרייט וורצל, יומנו של חנון 2 רודריג שולט מאת ג’ף קיני, קיץ אחד ביחד מאת ליאת רוטנר.

 רשת סטימצקי הינה שותפה בפועליםCash Back   – מועדון הלקוחות הגדול בישראל, המקנה לכל לקוחות בנק הפועלים, המחזיקים בכרטיסי אשראי שהונפקו על ידי הבנק, החזר כספי ישירות לחשבון הבנק, ברכישת מוצרים ושירותים בכל אחד מבתי העסק המשתתפים בתוכנית, וכן מבצעים אטרקטיביים והטבות ייחודיות. כל מחזיקי כרטיסי האשראי של בנק הפועלים מקבוצת ישראכרט (כרטיסי ישראכרט, מאסטרקארד וויזה) ואמריקן אקספרס, יצורפו באופן אוטומטי לפועלים Cash Back, ללא כל צורך ברישום וללא כל תשלום נוסף (לא כולל כרטיסי חיוב שאינם כרטיסי אשראי מסוג DIRECT, דלקנים וכרטיסים נטענים). רשת סטימצקי תעניק 2% Cash Back ללקוחות הבנק מחזיקי כרטיס אשראי בנקאי, בנוסף להטבות אחרות הניתנות בחנות, כגון מבצעים קיימים והטבות מועדון לקוחות סטימצקי, במעמד חיוב כרטיס האשראי בחנות.

הדמיה: סטודיו סטימצקי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter