באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סנ”צ יניב סויסה מחליף את סנ”צ אייל קהתי בפיקוד על התחנה

סנ”צ יניב סויסה מחליף את סנ”צ אייל קהתי בפיקוד על התחנה

חילופי גברי בתחנת המשטרה במגדל העמק שאחראית על יקנעם

סנ”צ יניב סויסה מחליף את סנ”צ אייל קהתי בפיקוד על התחנה

רה”ע סימון אלפסי: ביטחונה של עיר הוא הדבר החשוב ביותר. סוד ההצלחה הוא שיתוף פעולה. מודה לאייל ומאחל בהצלחה ליניב.

קהתי: “תודה על עשייה ושותפות. סויסה: “שמה של יקנעם הולך לפניה”

עיריית יקנעם, וראש העיר, סימון אלפסי נפרדו ממפקד תחנת המשטרה במגדל העמק שאחראית גם על יקנעם, סגן ניצב, אייל קהתי שעובר לפקד על תחנת טבריה. את מקומו של קהתי ימלא סנ”צ יניב סויסה.

סנ”צ יניב סויסה מילא שורה של תפקידים משמעותיים, כולל תפקידי פיקוד והדרכה במשמר הגבול, וביניהם קצין מבצעים מג”ב בגבולות התפר, קצין אגף מבצעים בתחנת עפולה, קצין אגף מבצעים בתחנת נצרת, קצין אגף מבצעים בתחנת שפרעם, קצין מערך האבטחה והרישוי בתחנת בית שאן, ראש ענף שיטור וקהילה במחוז הצפון ועוד. לסויסה תואר שני במדעי המדינה עם התמחות בטרור מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני נוסף במדעי המדינה מאותה אוניברסיטה. לסויסה גם תואר ראשון בניהול מהאוניברסיטה הפתוחה.

ראש העיר, סימון אלפסי הודה בחום לקהתי על עבודתו המצוינת לדבריו בעיר, ואמר לו שהשירות שקיבל היישוב מהתחנה במגדל העמק היה תמיד נגיש וכל בעיה טופלה, ושהוא שמח מאוד לעבוד איתו. רה”ע אמר שיקנעם היא עיר מובילה ואטרקטיבית שמושכת אליה אוכלוסייה איכותית, וציין שביטחונו של יישוב הוא דבר חשוב מאוד ואין להתפשר עליו. אלפסי הדגיש בדבריו שבעיר חייבת להיות ניידת באופן קבוע, ולא ניידת שתצא כל פעם לאירועים במושבים ובקיבוצים, או בכביש 6.  המפקד היוצא, סנ”צ אייל קהתי הודה לרה”ע על עשייה משותפת ואמר שטובת הציבור תמיד עמדה לנגד עיני כולנו, והוסיף שגם כשהיו חילוקי דעות, הן היו עבור מטרות חשובות. קהתי אמר שהמשטרה פעלה רבות לביטחון העיר ותושביה וציין שהעיר הרוויחה מהמעבר מעפולה לחסות התחנה במגדל העמק שכן תחת ניהול התחנה במגדל העמק ניתן מענה מהיר יותר, יותר בלשים מסתובבים בעיר וגם הפיקוד מגיע לכאן הרבה יותר. מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו בירכה את המפקד הנכנס. קונפינו הודתה למפקד היוצא על עבודה משותפת רציפה ומתן מענה לצרכים של היישוב, ושיבחה אותו על שהיה מעורב מאוד, ותמיד היה זמין עבור העיר. קב”ט העירייה, חיים ביטון הודה לקהתי על שיתופי הפעולה, וציין שמחד הוא מצטער על עזיבתו, אולם מגיע לו להתקדם. ביטון אמר שאנחנו קנאים לעיר שלנו ותמיד נלחמים לקבל את הכי טוב ובכוחות משותפים נמשיך לתת את הכי טוב לתושבים. ביטון איחל בהצלחה לסויסה ואמר שנהיה לו לעזר. מפקד תחנת מגדל העמק הנכנס, סנ”צ יניב סויסה אמר ששמה של יקנעם הולך לפניה. סויסה אמר שהוא שמח להיות פה, והוסיף שהוא מכיר את נקודת המשטרה בעיר ושנעשית פה עבודה טובה. סויסה הבטיח שהתחנה תחת פיקודו תתייחס לכל אירוע בכובד משקל, שבקשות הרשות יטופלו בצורה מעמיקה, שהשוטרים יהיו בעיקר בשטח ויפעלו לטובת העיר ותושביה, ושיחד נחשוב מה ניתן לשפר ולעשות טוב יותר.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“אני מודה לסנ”צ אייל קהתי על עבודה קשה ומאומצת בעיר ועל שהוט וצוותו תמיד היו זמינים עבורנו ופעלנו יחד. סוד ההצלחה הוא בשיתופי פעולה. יקנעם היא עיר מובילה, ואנו עמלים לתת לתושבים את מלוא הביטחון, ועל פחות מכך לא נתפשר.  אני מאחל הצלחה רבה ליניב. הצלחתו היא הצלחתנו. אנו כמובן נסייע לו בכל דבר”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter