באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סאמר סקול במגדל העמק

סאמר סקול במגדל העמק

עיריית מגדל העמק תפעיל גם הקיץ כיתות ללימודי אנגלית לבוגרי כיתות ג’-ה’ ובנוסף, תפעיל את “בית הספר של החופש הגדול” המיועד לכיתות א’-ב’ ו”מותק של צהרון” של המתנ”ס העירוני.

בשורה משמחת להורי וילדי מגדל העמק: אחרי עונת השקה מוצלחת במיוחד של התכנית הלאומית למצוינות באנגלית, מתכוננים במגדל העמק בימים אלה לפתיחת הקיץ השני של התכנית המהפכנית, בה מורים מצטיינים המגיעים בהתנדבות לישראל מצטוותים למורים מקומיים וביחד מלמדים את תלמידי העיר אנגלית. את התכנית שנקראת בית הספר של החופש הגדול מפעילה העירייה בשיתוף תכנית תלמ״א (תכנית לאומית למצוינות באנגלית) במסגרתה זוכים התלמידים למיטב המורים מהארץ ומחו”ל ללימוד השפה האנגלית בדרך חווייתית ונעימה בשיתוף משרד החינוך, “שותפות גליל-מישיגן וקהילת דטרויט.

בית הספר של החופש הגדול
קייטנת אנגלית. צילום: דוברות מגדל העמק

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה: “מערכת החינוך במגדל העמק שמה דגש על לימודי אנגלית החל מבתי הספר היסודיים שמקיימים מדי שנה תחרות איות באנגלית “spelling bee” לצד קייטנת הקיץ באנגלית המעניקה לילדים ביטחון משמעותי שחשוב מאוד להמשך לימודיהם, כולל בגרות באנגלית, המאפשרת כרטיס כניסה ללימודים באקדמיה והשתלבות בעולם התעסוקה הגלובלי”.

בנוסף, “בית הספר של החופש הגדול” לכיתות א’-ב’ אליו נרשמו כ-700 תלמידים בשנה שעברה שנהנו מתכנים ערכיים, איכותיים ומבוקרים ואף נהנו מארוחת בוקר מזינה, יחל אף הוא ביום הראשון של חודש יולי כאשר השנה תתמקד התכנית בנושא ‘מסע סובב עולם’- הכולל פעילות העשרה בנושא מדינות העולם כולל הפעלות חווייתיות ימי שיא ועוד. ההרשמות למסגרות יעשו דרך בתי הספר. מסגרת נוספת שתעסיק את הילדים בקיץ היא קייטנת “מותק של צהרון” המציעה שפע פעילויות לזאטוטים כאשר ההרשמה היא דרך המתנ”ס.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter