באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נתוני הזכאות לבגרות:  שיפור ניכר במ.א. מגידו ובמגדל העמק

נתוני הזכאות לבגרות:  שיפור ניכר במ.א. מגידו ובמגדל העמק

משרד החינוך פרסם השבוע את נתוני הזכאות לבגרות בשנת הלימודים תשע”ד (2013-2014). מערכת  YCOM בדקה ורכזה עבורכם את הנתונים.

מ.א. מגידו

ההישג המרשים באזורינו שייך למועצה אזורית מגידו שבה עלה אחוז הזכאים  מ-70.5 בתשע”ג ל 82 אחוזים בתשע”ד. קפיצה מרשימה זו של 11.5 אחוזים העמיד את מגידו במקום ה- 23 המכובד ברשימה הארצית, בין אבן יהודה לכפר סבא.

מ.א. עמק יזרעאל – שיפור קל של פחות מאחוז

המועצה האזורית עמק יזרעאל בה לומדים גם תלמידי רמת ישי היא המועצה הגדולה בישראל אחוז הזכאים בעמק יזרעאל עלה מ- 77 ל-78. גם בשנה שלפניה חלה עליה של אחוז אחד. מבחינת אחוז הזכאים עומדת המועצה האזורית במקום ה-34 בין מ.א. עמק חפר שמעליה למ.א. גליל תחתון אשר מתחתיה.

 

יקנעם – שיפור של 5%

גם ביקנעם חל גידול באחוז הזכאים מ- 67% ל 72 אחוזים זכאים לבגרות. יקנעם ממוקמת במקום ה-69 ברשימה הארצית.

 

ירידה באחוז הזכאים בקרית טבעון – פעם עולה פעם יורדת

אחוז הזכאים בקרית טבעון ירד מ- 75 ל 71.5 . ירידה של 3.5 אחוזים והיא ממוקמת במקום ה- 72. בשנה הקודמת היתה עלייה מרשימה שבאה לאחר ירידה. כך, נקווה שבשנה הבאה שוב תהיה עליי באחוז הזכאים.

 

מגדל העמק

מבין ישובי האזור מגדל העמק היא העקבית ומרשימה ביותר באחוז הזכאים. לאחר שבשנה הקודמת נרשמה קפיצה של כעשרה אחוזים בנתוני הזכאות לבגרות כאשר עלו מ 41.27% אחוזי זכאות ל- 51.96% המשיכו תלמידי העיר לשקוד על לימודיהם ואחוז הזכאים גדל השנה והגיע ל- 65%.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter