באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נופר מור חיה את החלום

נופר מור חיה את החלום

נופר מור היתה פעמיים בבית האח הגדול והיום היא משקיעה את כל כולה בעסק שפתחה ‘נופר מור קוסמטיקס’ ומשתתפת בתכנית ריאלטי חדשה. ראיון עם בחורה חומרנית שדווקא הרוח עושה לה טוב.

ליניר סלע
צילום: ליניר סלע

 נופר מור שהשתתפה בשתי עונות של ‘האח הגדול’ עסוקה בימים אלה במכון הקוסמטיקה שפתחה הנקרא ‘נופר מור קוסמטיקס’ וממוקם ברחוב ירמיהו 8 בתל אביב, כשבמקביל היא משתתפת בסדרת דוקו-ריאלטי חדשה שתעלה בהוט בידור ישראלי, ואשר כל אחד מפרקיה ילווה סלב בזמן אימוני הכושר שלו, כך שהבחורה עסוקה עד מעל לראש. ” העסק שלי הוא חלום חיי שמתגשם. בניתי אותו בעשר אצבעות. בכל יום שאני מתעוררת בבוקר ואני יודעת שאני מגיעה למקום שהוא שלי, שעיצבתי כמו שאני רציתי, זה האושר הכי גדול. אני עושה את מה שאני הכי אוהבת” אומרת נופר.

נופר כידוע מככבת בטורי הרכילות ובכל אחד מהם ניתן לקרוא עם מי היא יצאה וממי היא נפרדה “זה קצת מתיש שהחיים שלי הם נחלת הכלל, אבל נראה לי שהתרגלתי. אי אפשר לקחת רק את הדברים הטובים שבפרסום. אמנם התפרסמתי דרך תכנית טלביזיה שהיא על החיים האישיים של בני אדם, אבל מאז עברו כמה שנים, וצריך גם לזכור שבמקום הפרטי והאישי שלי אני מתנהגת אחרת, מכיוון שזו דינמיקה אחרת. האנשים שסובבים אותי הם כאלה שאני בחרתי להיות איתם. כשהייתי ב’אח הגדול’ הייתי מודעת לכך שכל מה שאני אומרת ועושה הוא נחלת הכלל וכולם רואים ושומעים אותי, עכשיו זה לפעמים קצת מציק שחודרים לי לפרטיות אבל יש בפרסום הרבה טוב וצריך לדעת לקבל גם את הדברים הפחות נעימים”

כאמור פרצה מור לחיינו בעונה השלישית של ‘האח הגדול’ והיא חזרה והשתתפה בעונה השישית של התכנית. על חוויותיה מהתכנית היא מספרת “בעונה השלישית לקחתי ללב דברים שבעונה שש פשוט עברו לידי. אם היו אומרים עליי דברים בעונה שלוש, זה היה מאוד מעצבן אותי. בעונה השישית כבר לא התייחסתי לזה, רק אם זה היה משהו שפגע בעקרונות או בכבוד שלי. הפסקתי להתעסק בדברים שלא ממש חשובים. לדעתי זה חלק מההתבגרות שלי” על הלחץ הנפשי בבית האח הגדול מספרת נופר “הבית עצמו זה מטחנת בשר. עוברים שם לחץ נפשי מאוד חזק”

צילום: ליניר סלע

למרות מטחנת הבשר, כפי שמור קוראת לכך, נוצרות בבית האח הגדול לא מעט חברויות. במקרה של נופר מדובר בלא אחרת מאשר ליהיא גרינר “ליהיא היא חברה ממש קרובה, היא חלק מהחבורה שלי, ואפילו טסתי איתה לאומן, להשתטח על קברי צדיקים, והיא חגגה איתי שם יום הולדת. החיבור הזה נראה לי הכי טבעי בעולם, רוב החברות שלי שונות ממני, כל אחת מביאה את העולם שלה, וזה מבורך. אני מאוד אוהבת אותה, היא אדם מקסים. יש לה המון נקודות זכות אצלי ואנחנו גם שומרות סודות אחת של השניה. חוץ מזה שאני מטורפת על הבן הקטן שלה, הוא המאהב הקטן שלי” על הטיול לאומן מספרת נופר “זו היתה הפעם השניה שלי והפעם הראשונה של ליהיא. זו חוויה רוחנית מדהימה וממלאת. אני אפילו לא יכולה להסביר את זה ואני חושבת שרק מי שהיה שם יכול להבין. יש שם חיבור עצמי מטורף”

מסתבר שמלבד החדירה לפרטיות, לפרסום יש צד שלילי נוסף וגברים רבים מרגישים מאוימים מדיי בכדי להתחיל עם סלבית. נופר: “רוב הזמן אני בזוגיות אז זה פחות מפריע לי. אבל מאז האח הגדול לגברים לוקח המון זמן לגשת אליי. הם בטוחים שהמון גברים מתחילים איתי ושאין להם סיכוי. תוקף אותם חוסר בטחון ולכן אני מוצאת את עצמי בודקת אופציות. לשמחתי יש לי מערכת סינון אוטומטית, מי שלא צריך להתקרב, לא מתקרב מלכתחילה”. נופר מתייחסת גם לכך שאולי גם לאישיות הדומיננטית שלה יש חלק בכך “כך נולדתי ואני לא יכולה לשנות את האישיות שלי. אפשר לעגל פינות ולדעת מתי צריך לעגל אותן ומתי לא. אני לא אלך למקומות מסוימים ואהיה שקטה, אני תמיד אהיה אני בצורה הטבעית שלי. בעבודה זה לא ממש רלבנטי מפני שאני בוסית של עצמי. בן הזוג שלי צריך להיות גבר שלא מעניין אותו כל המסביב אלא יראה אותי כמו שאני. בחוץ ההתנהלות שלי היא מסוימת ובבית אני אישה לכל דבר. יש דיסוננס מאוד גדול בין איך שאני מתנהגת בחוץ לבין איך שאני בחיים האישיים”

אחד הדברים הפחות ידועים אצל נופר זו העובדה שהיא לא צופה בתכניות בהן היא משתתפת מפני שקשה לה לראות את עצמה “יש דברים שאנשים אחרים לא רואים. אני עומדת מאחורי כל מה שאני אומרת בתכניות, אבל קשה לי לראות את המימיקות בפנים, לשמוע את הקול שלי. זה מביך אותי במיוחד ליד אנשים. אולי אוכל לצפות בזה לבד”

לנופר יצא שם של מי שאוהבת לעשות ספורט אלא שהיא מכחישה בכל תוקף “אני לא אוהבת לעשות ספורט אבל אני חושבת שאין ברירה. הגוף צריך להיות בריא בדיוק כפי שהנפש צריכה להיות בריאה, לא סתם אומרים “נפש בריאה בגוף בריא”, לכן אני עושה ספורט. לפני שמתחילים את האימון זה ממש מעיק אבל אחרי שכבר מתחילים זה אפילו כיף. זה משחרר אגרסיות ומחזק נפשית. אני חושבת שזה מין גלגל כזה של נפש וגוף. אני אישית עושה אימוני ירך, ריצה וקיקבוקס. בנוסף, אני ארוץ במקצה של ה-10 ק”מ במרתון תל אביב. זה חלק מתכנית האימונים שלי ולא נראה לי שהייתי נרשמת לולא, גונדה (יניב כתר), המאמן שלי, שמחזיק אותי מאוד קצר”.

כיאה לסלבית, נופר היא קניינית בגדים סדרתית ומחזיקה בביתה שני ארונות בגדים מלאים “אני אוהבת דברים טובים ויפים. יש לי בגדים יוקרתיים אבל יש לי גם דברים פשוטים. אי אפשר לראות אותי לובשת איזה משהו מצועצע, אני מאוד סולידית בלבוש שלי. לדעתי לכל אישה חייבת להיות שמלה שחורה, ג’ינס שיושב מדויק על הגוף, טי שירט לבנה, טי שירט שחורה, סניקרס ונעל עקב נוחה. זה הבסיס. אבל מה שבאמת עושה אותי מאושרת אלה דברים שברוח, יש דברים שאי אפשר לקנות בכסף”.

מה החלום שלך?

“בעל וילדים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter