באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מ.א. מגידו: חוגגים את “אחרי החגים”

מ.א. מגידו: חוגגים את “אחרי החגים”

במסגרת מופעי “בימות פיס”  התקיים ביום ראשון המופע עושים שמח עם ירון אילן בהשתתפות האומנים  אורן חן, שימי רון ,פיני חדד ,גילת יפרח ועמוס אלגלי.

למעלה מ500 תושבי היישוב  ,האזור ונציגי המועצה ,נהנו מפרויקט ארצי של מפעל הפיס המציע לרשויות מופעים נבחרים בעלות נתמכת. נציג מפעל הפיס שנכח במקום  אבי שולץ  ציין כי “הארגון שם לו למטרה לקדם את החינוך,  התרבות הרווחה והאומנות ברשויות בפריפריה. המופע שהתקיים במדרך עוז התאפשר הודות לתמיכה משמעותית של מפעל הפיס בעלות המופע ,בסיוע המועצה וועד היישוב. האורחים ישבו סביב שולחנות ערוכים בכיבוד עשיר, אווירת המקום הייתה לבבית ושמחה .

"האורחים ישבו סביב שולחנות ערוכים בכיבוד עשיר" צילום דוברות מ.א מגידו.
“האורחים ישבו סביב שולחנות ערוכים בכיבוד עשיר” צילום דוברות מ.א מגידו.

שרית דוד תושבת היישוב הנחתה בחן רב את הערב בדבריה ציינה “מושב מדרך עוז הצעיר מבין ישובי המועצה עובר תהליכים מתקדמים ושואף לצמוח ולהתפתח כל העת ולקדם את כל תחומי העשייה, , קמו וועדות משנה לוועד המקומי, שמטרתן לטפח את חיי החברה והקהילה .החוסן הקהילתי ביישובנו שאינו מובן מאליו, מתבטא בערבות ההדדית , בעיתות שמחה וצער.”

 בימים אלה נמצא הישוב מדרך עוז בעיצומו של פרוייקט גדול ומשמעותי של שיקום תשתיות היישוב הוותיק, משה כורש- מועד היישוב שהפיק את הערב בשיתוף עם נחמיה להב מנהל אגף התרבות של המועצה, נשא דברים בראשית הערב וציין את ההשקעות במפעלי התרבות , החברה והתשתיות שמוביל הוועד המקומי להעצמת המקום ואיכות חיי התושבים.

  מדרך עוז ידוע כמושב המטפח זמרים וכישרונות צעירים שאף זכו לחשיפה בתוכניות זמר בטלוויזיה  לאחרונה , גם את האירוע הנוכחי פתח בשיר מקורי  בבכורה “כשבך פגשתי” ברק שי- בן המקום וזכה לתשואות מתושבי המקום.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter