באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

משדרגים את גני הילדים של רמת ישי

משדרגים את גני הילדים של רמת ישי

מועצת רמת ישי השלימה את הצללת גן סביון ובימים הקרובים תושלם גם הצללתו גם של גן קדוש. בסך הכל תשקיע המועצה בעבודות ההצללה ובהתקנת דשא סינתטי בגני הילדים סכום של למעלה כ-200 אלף שקלים

השבוע השלימה מועצת רמת ישי את הצללתו של גן סביון בנמצא בקדמת ישי (בסמוך למעון הצהוב), על פי כל התקנים, זאת לנוחיות הילדים והוריהם. גן סביון עצמו עבר שדרוג לפני מספר שנים והוצבו בו מתקנים חדשים וכן משטח גומי. גן משחקים נוסף ברמת ישי אשר יעבור בימים הקרובים את אותו התהליך הוא הגן ברחוב האלון. בגן זה כבר הונחה התשתית להצללתו.

פעולות אלה הינן חלק מתכנית העבודה לשנת 2015 והמשיך ישיר לשדרוג תשתיות תרבות הספורט והפנאי בישוב כאשר רק בקיץ האחרון נחנך מגרש המיני פיץ’ המודרני בגן הספורט ע”ש רפי בן חקון בעלות של כ-400 אלף שקלים וכמו כן מגרש הספורט בחט”ב היובל עבר שדרוג שכלל בין היתר החלקה וצביעה מחדש וכן הוצבו בו סלים חדשים.

עוד יצויין כי מליאת מועצת רמת ישי אישרה בישיבתה האחרונה תב”ר בסך 200 אלף שקלים שמקורו בקרנות הרשות עבור הצבת דשא סינתטי בגני המשחקים בגני הילדים באשכולות הגנים השונים. הדשא הסינתטי יחליף את מצע הסומסומית, במתקני המשחקים בגני הילדים.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר ציין כי המועצה תמשיך לפעול לשדרוג תשתיות הספורט ותרבות הפנאי ברמת ישי בהתאם לתכניות העבודה המסודרות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter