באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תחבורה הציבורית: מורגש שיפור בשירות

תחבורה הציבורית: מורגש שיפור בשירות

בפעם הראשונה: שיתוף פעולה בהסברת השינויים בתחבורה הציבורית בין ארגון נוסעי התחבורה הציבורית בישראל, תחבורה בדרך שלנו, לבין המפעילה החדשה באזור של תחבורה הציבורית, סופרבוס, בהפעלת אשכול העמקים הכולל את יקנעם-טבעון.

חדשות YCOM: שיתוף פעולה ייחודי מסוגו בארץ, להסברת השינויים בתחבורה הציבורית לנוסעים, התקיים בחודשים האחרונים בעמק בין ארגון נוסעי התחבורה הציבורית לבין חברת סופרבוס אשר זכתה במכרז להפעלת קוי האוטובוס בעמק. שיתוף הפעולה החל לקראת כניסתה של חברת סופרבוס לאזור יקנעםטבעון בחודש דצמבר 2014. במהלך שנת 2014 הוקמה קבוצת פייסבוק ייעודית, “תושבי יקנעם – טבעון עושים תחבורה בדרך שלנו“, בהנהלתה של נציגת הארגון באזור, נגה אלמוג. הקבוצה משמשת כצינור מקשר להעברת חווית המשתמש בין ארגון הנוסעים למפעילה, לרשויות המקומיות ולרגולטור – משרד התחבורה.

תחבורה ציבורית- מסוף יקנעם
מסוף האוטובוסים ביקנעם. צילום: ארגון נוסעי התחבורה הציבורית

לקראת כניסתה של סופרבוס להפעלת אשכול העמקים, צוות הארגון בעמקים, בראשותו של אביעד מרדכי, מנהל המרחב, החל בשיתוף פעולה יחד עם סופרבוס, הממונה על מחוז הצפון במשרד התחבורה, מיה אלקבץ על מנת “להקל” על כניסתה של החברה כמפעילת האזור. שיתוף הפעולה בא לידי ביטוי באיתור מוקדם של צרכי הנוסעים ויישום ההערות לשיפור וכן בהסברת השינויים עם תחילת הפעלת האשכול ב-20 במרץ 2015.

בימי  ההסברה, התעדכן צוות הארגון, באמצעות נציגי החברה וצוותי הדיילים שפרסה חברת סופרבוס, בנוגע לתקלות או הערות חיוביות מצד הנוסעים בשטח. כן סייעו צוות הארגון והדיילים לנוסעים להכיר את השינויים. במקביל לתהליך ההסברה, אשר כלל פרסומים בכל האזור , בעיתונות המקומית, בשילוטי החוצות ברדיו, ברשתות המקומיות ועד סככות ההמתנה, הביא לתוצאה חיובית. ואכן, מהרשמים שהתקבלו מהנוסעים בשטח ובאמצעות עמוד הפייסבוק “ארגון נוסעי התחבורה הציבורית בגליל ובעמקים”.

מארגון הנוסעים, ‘תחבורה בדרך שלנו’ נמסר כי: “אנו מקווים כי מפעילות תחבורה ציבורית נוספות ילכו בדרכה של חברת סופרבוס ויבינו את הצורך בהקשבה ובשיתוף פעולה עם ציבור הנוסעים ולא יראו בכך איום, אלא אינטרס חשוב לחברה הנותנת שרות ללקוחותיה וכפועל יוצא מכך מתחזקת תדמיתה בעיני הציבור הרחב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter