באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מצטיינים בהתנדבות

מצטיינים בהתנדבות

הם מגיעים בכל יום לא מסתכלים על השעון ונותנים את כל הלב והנשמה בעבודת קודש כמתנדבים בביה”ח כרמל. השבוע הוקיר ביה”ח באירוע מרשים ומכובד את המתנדבים המצטיינים שלו. ” אתם דוגמא וכבוד בחברה הישראלית לנתינה אמיתית. בשם כל המטופלים והמאושפזים אנחנו מבקשים להודות לכם על מה שאתם ועל שאתם תמיד איתנו” ברכה את המצטיינים מנהלת משאבי אנוש בכרמל שלווה גלעדי.

היא שרתה 10 שנים בצבא קבע ולאחר מכן עבדה במסירות עוד 30 שנה כאחות בביה”ח כרמל, גם אחרי שפרשה לגמלאות היא ממשיכה להגיע ולהתנדב במחלקת IVF ממנה פרשה. השבוע יעל אפרת זכתה להרבה הערכה וכבוד ונבחרה כמתנדבת המצטיינת של ביה”ח כרמל.

יעל אוהבת קונצרטים וריקודי עם ובין התנדבות בכרמל לעוד פעילות קהילתית היא גם מתנדבת במשרד קצין החקירות במשטרת חיפה בעזרה לתושבים, יעל מאמינה כי בהתנדבות שלה היא עוזרת לזולת אבל גם ממלאת את עצמה בנתינה ותחושה נהדרת.

באירוע מרשים ומרגש בהשתתפות עשרות בני משפחה חברים קרובים וכמובן אנשי הצוות הרפואי והסיעודי מהמחלקות השונות, מלאו את אודיטוריום ביה”ח כרמל קבוצת הגמלאים והמתנדבים המצטיינים של ביה”ח כרמל. ” אתם תורמים לסייע ברגעים קשים, לשמח לבבות ברגעי מצוקה, לתרום בידע ובניסיון מאחורי הקלעים – כל אחד כפי יכולתו והלב הרחב שלו” ברכה את המצטיינים סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית. בזכותכם אנחנו יכולים להעניק טיפול טוב יותר, עשיר יותר, מסור יותר. אנחנו לומדים מכם בכל יום את משמעותה של נתינה אמיתית, של מחויבות ושל מסירות. אנו מבקשים לברך ולהודות לכם שאתם אתנו “.

בנוסף לפרס המתנדבת המצטיינת השנתית שניתן ליעל אפרת מיחידת ה IVF  זכו לתעודות הוקרה מיוחדות עוד 7 מתנדבים נבחרים שבלטו בנתינה ובעשייה שלהם לטובת ביה”ח כרמל.

ראשונה עלתה לבמה מרים כץ שעבדה כאחות במחלקת עיניים וממשיכה במחלקה כמתנדבת. מרים מסייעת  לחולים ומגלה סובלנות רגישות וערנות לצרכים המיוחדים, מרים מלווה מטופלים למרפאות חוץ, אדיבה ומתחשבת מהווה לחולים משען ועזרה ונכונה לסייע לכל מי שפונה אליה.

אבישי ליבמן נמנה על קבוצת אנשי החינוך, הוא לימד בביה”ס הריאלי במשך שנים ארוכות ולאחרונה אף זכה בתואר מורה לחיים מטעם הטכניון. באשפוז יום מתנדב מר ליבמן ואחראי לוידוא הגעת טופלים, לטיפול בשליחת הדואר ולמענה טלפוני. בנועם קולו באדיבות עם חיוך ובצניעות. חביב על כולם ונכון תמיד לסייע. המתנדבת שולמית לנגמס הכירה את מחלקת כלי דם ברגעים קשים ומצערים. גם כאשת מטופל התגלתה שולמית בתכונותיה הייחודיות במסירותה האינסופית כשחיוך תמידי על פניה. במחלקה היא מסורה, אחראית, יצירתית, בעלת ראייה מרחבית, מסייעת בעבודת הלוגיסטיקה ועוד ועוד. נחמה הוניגמן  מתנדבת במחלקה הפנימית מעל 22 שנה. היא מסייעת לחולים במחלקה פנימית א’2 בסבלנות ורגישות, יוזמת ועוזרת לכל מי שזקוק. תרומתה למחלקה היא אינסופית ושלומית היא נכס אמיתי למחלקה.

מתנדב נוסף שזכה להוקרה והערכה הוא משה לוי מתנדב במחלקה האורולוגית. משה מסייע לכלנית מזכירת המחלקה, ערני לצרכים של המטופלים המגיעים לאשפוז, לוקח אחריות ומהווה דוגמא אישית בעבודתו והתנהגותו. משה פועל מתוך נתינה ורצון לתת ועבודתו מאופיינת באכפתיות, רגישות ואנושיות מיוחדת.

אחרונה חביבה עלתה על בימת הכבוד  עם מלוא הכבוד והערכה מרים שכטר. מרים היא מתנדבת ואישה רבת פעלים, מתגייסת לכל משימה ומטלה מתוך רצון ואחריות, מתוך נאמנות, דייקנות ואהבה. מרים  מלווה את ביה”ח כרמל  בהתנדבותה מזה 11 שנים. את ההתנדבות החלה עוד בימי ארגון יע”ל שם לצד עבודתה במתן שירות ללקוחות, למשפחות ולעובדים בחזית החנות עזרה ולקחה חלק פעיל בארגון וניהול החנות.

במשך שנים מנהלת מרים את משרד המתנדבים על כל פעילותו ודואגת למיצוי זכויות כלל המתנדבים בבית חולים. היא תמיד ניאותה לעזור במשאבי אנוש, בארגון וסידור למען העובדים. כולם בכרמל  מוקירים את פעילותה הענפה והמבורכת של מרים ומכירים לה תודה בריאות ואושר.

את הטכס הנחתה בחום וברגש רב חווה גולדנברג וברכו והעניקו תעודות למתנדבים, שלווה גלעדי מנהלת משאבי אנוש, חיה פקר מנהלת הסיעוד, סיגל זומר המנהלת האדמניסטרטבית ואילי דומיניק אחראית המתנדבים של כרמל.

שלוה גלעדי מנהלת משאבי אנשו סיכמה את הטקס והמרגש ואמרה למתנדבים, “בזכותכם מתנדבים יקרים אנחנו יכולים להעניק טיפול טוב יותר, עשיר יותר, ומסור יותר לכל המטופלים שלנו בביה”ח כרמל. אנחנו לומדים מכם בכל יום את משמעותה של נתינה אמיתית, של מחויבות ושל מסירות. אנו מבקשים לברך ולהודות לכם שאתם אתנו “.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter