באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מספר שיא של משתתפים בארוע שבתרבות ברמת ישי בהנחיית אלי לוי

מספר שיא של משתתפים בארוע שבתרבות ברמת ישי בהנחיית אלי לוי

למעלה מ 300 תושבים מרמת ישי ומהאיזור מילאו מפה לפה את אולם בית מרים ונהנו משיח ציבורי בהשתתפות חברי הכנסת עופר שלח (יש עתיד), מיכל רוזין (מרצ) ומירב מיכאלי (המחנה הציוני) ופאנל מרתק של ראשי רשויות מהאזור בנושא הקמת שדה תעופה בינלאומי ברמת דוד, בו סוכם על המשך העשייה וקיום פגישה של ראשי הרשויות לרבות אלה שבעד השדה מהאזור בנושא. ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: “מודה לכל מי שנתן יד להצלחת האירוע. נמשיך להרחיב את סל התרבות להנאת התושבים”

הצלחה גדולה לאירוע שבתרבות שהתקיים בשבת האחרונה ברמת ישי בהנחייתו של כתב ערוץ 10 בצפון ותושב רמת ישי אלי לוי.

למעלה מ 300 תושבים מרמת ישי ומהאזור מילאו מפה לפה את אולם בית מרים ונהנו משיח ציבורי בהשתתפות חברי הכנסת עופר שלח (יש עתיד), מיכל רוזין (מרצ) ומירב מיכאלי (המחנה הציוני) בפאנל מרתק של ראשי רשויות מהאזור בנושא הקמת שדה תעופה בינלאומי ברמת דוד, בו סוכם על קיום פגישה של ראשי הרשויות מהאזור בנושא. ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, שהשתתף באירוע וסייע בארגונו, הבטיח כי המועצה תמשיך לפעול להרחבת סל התרבות להנאת התושבים.

בין הצופים הרבים שגדשו את האולם: פוליטיקאים, פעילים חברתיים, אנשי תקשורת ואנשי מטה המאבק נגד הקמת שדה תעופה בינלאומי ברמת דוד.

יצויין כי הכניסה היתה חופשית כאשר ניתן זמן לשאלות מהקהל.

שבתרבות ברמת ישי נפתחה עם חבר הכנסת עפר שלח שאמר בין היתר: “מעולם לא היו הדלפות מהקבינט כפי שהיו לאחרונה. יש קונזנצוס של המשפחות השכולות ואני מאמין שהדוח לגבי מבצע “צוק איתן” יתפרסם במלואו בשבועיים הקרובים. אני ספק אם מנחם בגין היה מוצא את מקומו בליכוד של היום. אני מצפה שחומרי החקירה יתפרסמו במלואם בפרשת נתניהו גם אם לא יוגש כתב אישום”.

“הדוברת” השניה היתה מיכל רוזין שאמרה: “הנשיא טראמפ לוקח אותנו עשרות שנים אחורה. ההפגנות הפמיניסטיות נגדו מעוררות השראה. העברת השגרירות לירושלים עלולה להיות גפרור שיצית את האש”.

שלושת חברי הכנסת הביעו את התנגדותם להקמת השדה בעמק ואמרו: “שדה תעופה בינלאומי יחריב את העמק”.

שלח: “שדה התעופה השני חייב להיות בדרום. כולם רוצים את זה גם בדרום”.

מרב מיכאלי התייחסה בין היתר להתמודדות על ראשות העבודה ואמרה: “יצחק הרצוג לא מתאים להיות יו”ר האופוזיציה כמו שבנימין נתניהו לא מתאים להיות ראש ממשלה. הוא אדם ממלכתי בכל רמ”ח אבריו ואילו נתניהו מתנהג כבר 8 שנים כאופוזיציה במקום כראש ממשלה, מצית אש וקורע אותנו לגזרים. לגבי הפגנות הנשים נגד טראמפ אמרה מיכאלי: כשנתניהו התערב בפוליטיקה האמריקאית כעסנו, ולכן, למרות שהוזמנתי, ולמרות שכאשה וכפמיניסטית אני מזדהה עם המחאה – לא נסעתי. התפקיד שלי הוא לדאוג לאינטרס של מדינת ישראל”.

הפאנל האחרון בנושא שדה התעופה בינלאומי משלים ברמת דוד התקיים במעמד ראשי רשויות רבים מהאיזור-ראש המועצה המארח עופר בן אליעזר, ראשי עיריות עפולה יצחק מירון, יקנעם סימון אלפסי, וראשי המועצות האיזוריות יזרעאל ומגידו אייל בצר  ואיציק חולבסקי.

בן אליעזר, בצר וחולבסקי הביעו התנגדות נחרצת להקמת השדה בעמק וביקשו לבדוק חלופה בחיפה.

אלפסי ומירון הביעו מצדם תמיכה בשדה לקול מחאות הקהל, משום שהדבר יביא לדבריהם לפיתוח כלכלי של האיזור ואילו בן אליעזר, בצר וחולבסקי הביעו את התנגדותם הנחרצת להקמת שדה ברמת דוד. בן אליעזר ביקש מהציבור לקחת חלק פעיל. בסופו של סוכם לקבל את הצעתו של אלפסי ולקיים פגישה בנוכחות כל ראש הרשויות באזור בנושא. בן אליעזר הודה לראשי הרשויות לאלפסי ומירון על השתתפותם על אף העמדה שהציגו לא היתה פופולארית בקרב מרבית הצופים. כמו גם לבצר וחולבסקי שמציגים כאמור אחידה עם בן אליעזר המתנגדים להקמת השדה.

את הארוע הפיק המתנ”ס בשיתוף עם המועצה-רכזת התרבות רינת שני, ארנון דיוקמן ובשיתוף עם המנחה אלי לוי, אשר ניהל את האירוע בצורה מיומנת ומקצועית.

הצופים הרבים נהנו במהלך שבתרבות משירים מפי להקת “קולות ברמה” בניצוחו של הלל שטרית וכן משיר סולו מרגש של חברת הלהקה של ים בורשטיין.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: “מודה לכל מי שנתן יד להצלחת האירוע, לרינת שני, המנחה אלי לוי ולכל צוות המתנ”ס והמועצה. תודה גדולה לאורחים המכובדים, מהפוליטיקה וחבריי מהרשויות השכנות. נמשיך להרחיב את סל התרבות להנאת התושבים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter