באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מנכ”ל משרד הרווחה, יוסי סילמן, בביקור ביקנעם

מנכ”ל משרד הרווחה, יוסי סילמן, בביקור ביקנעם

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי אירח השבוע את מנכ”ל משרד הרווחה והשירותים החברתיים, יוסי סילמן ומלווה בצוות משרדו הבכיר ובמנהל מחוז הצפון במשרד הרווחה גדי פולק

ביקור מנכל משרד הרווחההביקור בעיר יקנעם החל בפגישה עבודה בלשכתו של רה”ע ולאחריה ביקור במרכז גיל הזהב. האורחים השתתפו בסדר טו בשבט במקום עם החברות והחברים. מנהלת המרכז, יעל סיון סיפרה על הפעילות הרבה במקום ועל הצורך בהגדלתו. המנכ”ל בירך את הקהל ואמר שזו האוכלוסייה שבגללה עם ישראל ומדינת ישראל קיימים ואנו חייבים להם, והוסיף שבמשרדו יש עדיפות לטיפול באוכלוסיית גיל הזהב. המנכ”ל ציין שזו האוכלוסייה שביססה את הארץ  וצריך לתת להם להזדקן בכבוד. בהמשך סיירו המנכ”ל וצוותו במרכז ועמדו מקרוב על הפעילות. משם המשיך המנכ”ל לסיור ביישוב ובמתחם בו אמור לקום מרכז גיל הזהב החדש. לאחר מכן התארח המנכ”ל  בפארק התעשייה בחברת  Neuronix (נוירוניקס) שמציעה טיפול רפואי חדשני לחולי אלצהיימר ושמע על פעילות החברה מהמנכ”ל אייל בר אור, ומסמנכ”לית השיווק אורלי בר. השניים סיפרו שחברתם פיתחה מכשיר עם טכנולוגיות לטיפול בחולי דמנציה, והסבירו על הטיפולים שמבוצעים בחולים מה שיכול להביא לשיפור במצבם ולהתמתנות דעיכת המחלה. המנכ”ל סייר במעבדה, קיבל הסברים על התהליך, וראה הלכה למעשה כיצד המכשיר עובד.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אני מברך על ביקור המנכ”ל ביקנעם. אנו מקדמים ביישוב תכניות רווחה רבות, הן לנוער והן למבוגרים, ואנו רוצים להשתתף בעוד תכניות. היום תוחלת החיים עולה ואנו רוצים להעניק זמן פנאי איכותי לבנות ובני גיל הזהב ושאלו יוכלו להזדקן בכבוד. הם תרמו רבות ליישוב ולמדינה. אנו גם עושים פעילות רבה במועדוניות השונות לטובת בנות ובני נוער ורוצים לתת להם יותר. אני מודה למנכ”ל על פעילותו במשרד הרווחה ובכלל”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter