באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מנהל מרחב כרמל מונה למנהל המחוז הצפוני בחירום והועלה בדרגת כתף

מנהל מרחב כרמל מונה למנהל המחוז הצפוני בחירום והועלה בדרגת כתף

מנהל מרחב כרמל, מגן שמעון ביטון זומן יחד עם צמרת ארגון מד”א ומנהלי המרחבים לישיבת מטה חגיגית בבניין ההנהלה של מד”א ולא ידע כי בעיצומה מתכננים להעניק לו קידום והעלאה בדרגת כתף. מנכ”ל מד”א, רמ”ג אלי בין שיבח את תפקודו של שמעון וביקש משני מנהלי מחוזות מד”א בעבר להעניק לו דרגת כתף ‘מגן’, והכריז כי כחלק מהיערכות הארגון לחירום, הוחלט כי ישמש מעתה בנוסף לתפקידו כמנהל מרחב כרמל גם כמנהל המחוז הצפוני בחירום. כחלק מתפקידו החדש יעמוד בראש המרחבים ‘כרמל’, ‘גלבוע’, ‘אשר’ ו’ירדן’ ויידרש לפקד עליהם, לדאוג להיערכות ולמענה המבצעי כאשר יתרחשו אירועים עם מספר נפגעים המוני, בהכרזה על מצבי חירום, באסונות ואף במצבי לחימה .

שמעון ביטון, בן 53, נשוי ואב ל-5 עובד במגן דוד אדום מזה 30 שנים. את דרכו החל בארגון כחובש נהג אמבולנס, משם הוכשר ושימש כפראמדיק בניידות לטיפול נמרץ ואף כיהן כפראמדיק אחראי בחיפה והקריות וסגן מנהל המרחב. במשך 13 השנים האחרונות משמש כמנהל מרחב כרמל וזוכה להערכה רבה ושבחים מצד עמיתיו לעבודה. במהלך שנותיו כמנהל דאג להגדיל באופן משמעותי את מספר ניידות טיפול הנמרץ והאמבולנסים הפעילים בתחומי המרחב ואף קלט לעבודה עובדים רבים על מנת לאיישם.

מגן שמעון ביטון, מנהל מד”א מרחב כרמל: שמחתי מאוד על ההערכה הרבה שהובעה בפניי על ידי ראשי הארגון. אני משקיע את כל שנותיי בארגון על מנת לקדם את נושא הצלת החיים והענקת העזרה הראשונה ביעילות והמקצועיות המרבית, הן במרחב כרמל והן בשאר אזורי הארץ. כל פעולותיי הן לטובת האזרחים הזקוקים לשירות מציל החיים, וכפי שאני פועל יומם וליל בנושא אמשיך לפעול גם בתפקידי החדש. בהזדמנות זו ברצוני לברך את העובדים, המתנדבים וכלל התושבים בברכת חג שמח ושנה בריאה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter