באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ממזרח למערב בקניון G יקנעם

ממזרח למערב בקניון G יקנעם

פסטיבל ‘ממזרח למערב’ יתקיים ביום חמישי הקרוב בקניון G  ביקנעם. במסגרת הפסטיבל יארחו מסעדות הקניון בשלנים מהעיר יקנעם שיבשלו אצלם מנות מעדות מגוונות. המנות יעמדו למבחן טעימה של צוות שופטים בכיר. 

קניון G-6 יקנעם יקיים בשבוע הבא את פסטיבל האוכל ‘ממזרח למערב’, במסגרתו מסעדות הקניון יארחו בשלנים מהעיר יקנעם שיבשלו אצלם מנות מעדות מגוונות. האירוע הינו בשיתוף עיריית יקנעם ופסטיבל ‘טעמים בעמקים’ והוא יתקיים ביום חמישי החל מהשעה 18:00 בקניון G-6 יקנעם. במסגרת הפסטיבל תארח מסעדת פיאנו פיאנו יארחו את בועז אביגדור שיבשל מנת דניס עם טרטאטין בטטה, גבינת מוצרלה וסילאן. BBB  בורגוס בורגר בר יארחו את שלמה הלוי שיבשל מנת חורשט גורמה סבזי. קפה גרג יארחו את שמעון חיון שיבשל מנת סביח מודרני בפיתה. בודהה בורגרס יארחו את נצחיה גוצ׳ל שיבשל מנת אינג׳רה עם תוספות (ביינטו). חומוס בסבוסה יארחו את שמרית ביטון שתבשל מנת בשר ראש וגרגירי חומוס. מאפיית אגמי יארחו את לינוי אהרון שתכין מנת קובניות משודרגות בתוספת ביצים ורסק עגבניות עם סחוג וקפה קפה יארחו את מיטל שרייר שתבשל מנת מפרום טריפוליטאי.

המנות יעמדו למבחן טעימה של צוות שופטים בכיר וביניהן: השף אורי ארנולד, השף קונדיטור דודו אוטמזגין ורחלי קדוש שהשתתפה בתוכנית מאסטר שף. הזוכים בשלושת המקומות הראשונים יזכו בפרסים: מקום ראשון- לילה זוגי במלון בוטיק, מקום שני- שובר 500 ₪ לקנייה במחסני השוק יקנעם, מקום 3- שובר 300 ₪ לקנייה בגרעיני עפולה יקנעם. כמו כן, כל המתמודדים יקבלו פרסים מתנת חנות סולתם רדד החדשה בקניון.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter