באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מכללת פתח תקווה עולה כיתה

מכללת פתח תקווה עולה כיתה

אודליה אייזנברגקמפוס חדש למכללת העיר פתח תקוה. הקמפוס ימוקם היכן ששוכן כרגע בית הספר ‘אריק איינשטיין’ באופן זמני. עם המעבר, ניתן יהיה ללמוד בכל ימות השבוע.

לאחר שנים של המתנה, תעבור מכללת פתח תקוה בשנת הלימודים הבאה למשכן קבע מרווח ונוח, המתאים ללמידה אקדמית ברוח המאה ה- 21. המכללה המנוהלת על ידי אודליה אייזנברג הוקמה בשנת 2001 כשלוחה של האוניברסיטה הפתוחה, ויש לה עד כה 2,000 בוגרים, לא כולל אלפי התלמידים הלומדים בה כעת. במכללה מסלולי לימוד רבים וקורסי העשרה ללימודי תעודה. כעת עם המעבר למבנה החדש, ניתן יהיה ללמוד בכל ימות השבוע, לאורך כל היום במסלול לתואר אקדמי.
המבנה החדש ברחוב מבצע דקל 4 (היכן ששוכן היום באופן זמני בית הספר אריק איינשטיין) הינו נגיש ונוח, קרוב לכביש ז’בוטינסקי ולתחבורה הציבורית. הלימודים במבנה החדש יתקיימו בימים ראשון עד שישי, בשעות הבוקר והערב, זאת בניגוד ללימודים במכללה כיום, בהם אין אפשרות ללימודים בימי שישי ואין אפשרות ללימודים בשעות הבוקר.
יש לציין כי בלימודים לתואר הראשון במכללה אין תנאי קבלה, ניתן ללמוד בכל גיל, החל מתלמידי תיכון, חיילים בשירות סדיר וחיילים משוחררים, וניתן לשלב את הלימודים במכללה עם מעגלי חיים נוספים כמו עבודה ומשפחה. במכללה ליווי צמוד של יועצים אקדמיים ועזרה לסטודנטים בעלי לקויות למידה.
ראש העיר, איציק ברוורמן “מזה שנים שאנו שואפים שמכללת פתח תקווה תשכון במבנה המתאים לעשייה הענפה של המכללה. קיום המכללה כשלוחה של האוניברסיטה הפתוחה בעיר, היא הזדמנות לכל אדם ללמוד, לרכוש השכלה ולהרחיב את הידע, במקום קרוב לבית ונגיש. במכללה ניתן למצוא שפע של מסלולים וקורסים גם לתואר אקדמי וגם להעשרה. אני מזמין את כולם לבחון את האפשרויות ולהצטרף למסלול הלמידה”.
מנהלת המכללה, אודליה אייזנברג: “זהו יום חג עבור תושבי העיר ותלמידי מכללת פתח תקווה. אני מזמינה את כולם לבוא ולבדוק את האפשרויות לרכישת השכלה. המכללה מאפשרת תנאים נוחים ללמידה, ליווי אקדמי צמוד ושעות לימוד גמישות” .

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter