באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מכללת עמק יזרעאל: העמק נצבע בירוק

מכללת עמק יזרעאל: העמק נצבע בירוק

הישג מרשים לאגודת הסטודנטים של מכללת עמק יזרעאל ובהפקת יום הסטודנט ירוק בעמק המסורתי. משה פרץ, שלמה ארצי ואביב גפן הטריפו את אלפי החוגגים. יו”ר אגודת הסטודנטים: ” אני רוצה להודות לחברי לאגודה על ההשקעה הבלתי פוסקת”. 

אלפי חוגגים, סטודנטים של המכללה האקדמית עמק יזרעאל ותושבי האזור פקדו השבוע את מתחם המכללה האקדמית עמק יזרעאל לחגיגות יום הסטודנט ירוק בעמק המסורתי.את האירוע פתח משה פרץ, מיד אחריו הטריף את הקהל אחד מענקי הזמר הישראלי, שלמה ארצי, אביב גפן המשיך את הערב והזכיר לאלפי האנשים את הכוח הנמצא בידי הסטודנטים לבצע שינוי אמיתי ו”מטבוחה פרוג’קט” נתנו את אקורד הסיום לערב מוצלח ביותר. אבישי בן חור, בוגר המכללה, היה אמון על עמדת הדיג’י והרקיד את הקהל. הסטודנטים ותושבי האזור, נהנו במהלך הערב משלל דוכני מזון וברים במחירים מוזלים ואטרקטיביים.

דנה, סטודנטית הלומדת במכללה, אמרה לאתר y-com  כי משנה לשנה המותג “ירוק בעמק” הופך להיות מוצלח יותר, אני גאה באגודת הסטודנטים שלנו, שמשנה לשנה דואגת ליום סטודנט מוצלח ביותר, זה לא מובן מאליו, מדובר בהפקה בסדר גודל חסר תקדים, אני וחברי לכיתה נהנו מאוד.

דני צפניה יו”ר אגודת הסטודנטים, מסר בתגובה “המותג ירוק בעמק הוכיח את עצמו גם השנה, אלפי חוגגים אשר נתנו אמון גדול במותג, נהנו מום הסטודנט החזק של הצפון, אני רוצה להודות לחברי לאגודה על ההשקעה הבלתי פוסקת שגרמה באופן ישיר להצלחה של האירוע, האירוע הוא חלק מפעילות התרבות השנתית של האגודה וחלק מפעילות רוחבית שאנו מקיימים למען הסטודנטים שלנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter