באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מכבי טבעי הגיעה ליקנעם

מכבי טבעי הגיעה ליקנעם

קופת החולים ‘מכבי’ פתחה שלוחה של ‘מכבי טבעי’ בסניף הקופה שבמרכז ביג. הטיפולים הנעשים ביד אומן, ניתנים בשלב זה רק בימי שישי, ומבוטחים הרוצים בטיפול בימים אחרים יכולים לקבלם בשלוחות אחרות באזור.

 

מבוטחי קופת החולים מכבי יוכלו מעתה לקבל את שירותי ‘מכבי טבעי’ קרוב לבית, וזאת לאחר שלאחרונה נפתחה שלוחת ‘מכבי טבעי’ בקניון ביג בעיר. בשלב זה פועלת השלוחה רק בימי שישי אך מבוטחים שירצו בכך יוכלו לקבל טיפול בכל אחד מהשלוחות בצפון, כשהסניפים הקרובים הם אלה של זכרון יעקב, נצרת עלית, קרית טבעון וחיפה. הסיבה לכך שהסניף פועל רק בימי שישי היא העובדה שמרפאת מכבי בקניון ביג כמעט ואינה פעילה ביום שישי, כך שהמקום פנוי עבור שירותי ‘מכבי טבעי’.

מכבי טבעי
צוות מכבי טבעי ביקנעם. צילום: דוברות מכבי

למכבי טבעי שני מרכזים גדולים בצפון, האחד בגרנד קניון והשני בנצרת עלית. דנה לייב, מנהלת מרפאת ‘מכבי טבעי’ בנצרת עלית, אליה שייכת שלוחת יקנעם: “אנחנו יודעים שהרבה מבוטחים שלנו לא עובדים ביקנעם, לכן אם מישהו רוצה טיפול באמצע השבוע הוא יכול לקבוע תור בכל אחד מהשלוחות שלנו”.

בשלב זה הטיפולים אשר ניתן לקבל ביקנעם הינם : דיקור, שיאצו, טווינא ורפלקסולוגיה, כשמבוטחים הזקוקים לטיפולים אחרים יוכלו לקבלם בשלוחות אחרות. לייב מסבירה: “אנחנו לא מקבלים לעבודה כל אחד. מכיוון שאנחנו קופת חולים הדרישות שלנו גבוהות מאוד, ואני יכולה לספר שבמשך המון זמן לא היתה לנו רפלקסולוגית בקרית שמונה מכיוון שלא מצאנו מישהי מתאימה”. לדברי לייב, כל מטופל מקבל את הטיפול המתאים לו, לאחר שנבדק על ידי רופא “יש מבוטחים שרוצים טיפול מסוים אבל הוא לא טוב עבורם, ויכולות להיות לכך סיבות שונות. לדוגמה, יש טיפולים שלא ניתן לנשים בהריון. כל מטופל מקבל את הטיפול המותאם עבורו”. מבוטח אשר רוצה טיפול צריך לעבור דרך רופא המשפחה על מנת שיאבחן אותו ולדברי דנה לייב גם מבוטח שירצה בטיפול ללא סיבה רפואית יקבל טיפול המותאם עבורו. לדבריה במכבי רואים את הטיפולים כמשלימים לרפואה הקונבנציונאלית ולא כאלטרנטיבה “אנחנו לעולם לא נגיד לחולה שהטיפול שלנו בא במקום הטיפול הקונבנציונאלי שהומלץ על ידי הרופא אלא רק בנוסף”

הטיפולים עצמם הינם ברמה גבוהה ביותר ונעשים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. והמחירים? מבוטחי ‘מכבי שלי’ יזכו לקבל את הטיפולים במחיר של 40 ₪ בלבד ואילו מבוטחי ‘מגן זהב’ ישלמו על הטיפולים 80-90 ₪ לטיפול, מחירים שבהחלט שווים לכל כיס.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter