באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מכבי חיפה: בוקולי בספק למשחק נגד מכבי פ”ת

מכבי חיפה: בוקולי בספק למשחק נגד מכבי פ”ת

הקשר עבר בדיקת אולטרסאונד אשר קבעה כי הוא סובל מדלקת בשרירי הבטן התחתונה. בתוך כך, נמשכות ההכנות למשחק נגד מכבי פתח תקוה בשבת. הסעה לאוהדים תצא מאולמי רון. 

גוסטבו בוקולי, בספק לשבת. צילום: ראובן כהן. מכבי חיפה-האתר הרשמי
גוסטבו בוקולי, בספק לשבת. צילום: ראובן כהן. מכבי חיפה-האתר הרשמי

גוסטבו בוקולי נטש השבוע את אחד האימונים שערכה הקבוצה ופותח את שבוע ההכנות לקראת המשחק נגד מכבי פתח תקווה ביום שבת הקרוב במסגרת משחקי המחזור השישי של ליגת העל. הקשר אשר מהווה את המנוע במרכז המגרש החיפאי נמצא בספק למשחק נגד מכבי פ”ת ביום שבת הקרוב והצוות הרפואי ינסה להכשירו על מנת שיוכל ליטול חלק במשחק החשוב. מבדיקת האולטרסאונד שנערכה לבוקולי בשרירי הבטן התחתונה עולה כי הוא סובל מדלקת, ויזכה לטיפול תרופתי.

בקבוצה אשר חוזרת לליגה אחרי פגרת הנבחרות קיימת דריכות לקראת המשחק והשחקנים קוראים לאוהדים לבוא ולעודד אותם במשחק . בתוך כך החלה מכירת הכרטיסים למשחק בשבת נגד מכבי פתח תקוה באצטדיון המושבה. אוהדי חיפה ישבו ביציעים 10-11 (יציע מזרחי) והסעה לאוהדי הקבוצה תצא מאולמי רון בשעה 16:30.

את הדרך חזרה יוכלו אוהדי הקבוצה לעשות ברכבת שתצא מהתחנה הסמוכה לאצטדיון המושבה בשעה 21:47 אשר תגיע עד לנהריה עם החלפה בתחנת האוניברסיטה בת”א.

לאחר המשחק בשבת תחל הקבוצה את הכנותיה למשחק החוץ נגד פאוק סלוניקי במסגרת הליגה האירופאית כשהשבוע החליטה אופ”א לקבל את ערעורה של הקבוצה היוונית על עונש אירוח משחק ללא קהל שקיבלה והמשחק יערך עם קהל. לאוהדי מכבי חיפה הוקצו 1,500 כרטיסים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter